Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Brooks

Brooks je značka s dlouhou tradicí. Funguje již od roku 1914 a díky tomu se téměř od samého počátku podílela na vytváření sportovního trhu ve světě. Přestože cesta k úspěchu značky byla trnitá, dnes lze Brooks považovat za jednoho z největších výrobců běžecké obuvi. Zvláštní růst značky nastal až v 70. letech 20. století, kdy běhání ve Spojených státech začalo získávat stále větší oblibu u veřejnosti. Tehdy se obuv Brooks stala mezi běžci oblíbenou.

Milníkem ve vývoji značky bylo použití inovativní pěny EVA při výrobě obuvi v roce 1974, která se dodnes úspěšně používá ve sportovní obuvi. Je zodpovědná za vynikající tlumení a zároveň udržuje botu lehkou a pevnou. Jedná se o první takovou technologii, která zcela převrátila přístup ke konstrukci běžecké obuvi a výrazně zlepšila komfort pohybu uživatele.  

V osmdesátých letech se značka potýkala s další krizí, kterou během deseti let překonala a opět se vrátila na vrchol žebříčku nejlepších značek. Od té doby se společnost zaměřuje především na běh, aniž by rozšířila svůj sortiment o další sporty. Díky tomu je v této oblasti nespornou jedničkou.

Společnost má vlastní laboratoř, kde se vyvíjejí nejnovější technologie a materiály používané v obuvi, jako je například systém odpružení DNA nebo systém GuideRails®, který poskytuje plnou podporu kolenům, kloubům a kyčlím při běhu. Vynikající kvalita, pohodlí a výjimečná odolnost jsou charakteristickými znaky běžecké obuvi Brooks. Za zmínku stojí také etický výrobní proces. Téměř polovina produktů značky je vyrobena z biologicky odbouratelných materiálů.

Na Sportano.cz najdete špičkové modely běžeckých bot Brooks, jako jsou Ghost, Adrenaline, Glycerin nebo Launch, v různých velikostech a barvách.

Rozbalit popis Sbalit popis