Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Bladerunner

Bladerunner je celosvětový výrobce speciálních kolečkových a inline bruslí od předního výrobce v oboru Rollerblade. V průběhu let se značka neustále vyvíjí a rozšiřuje svůj sortiment o nové doplňky a vylepšení stávajících výrobků. Společnost při výrobě používá inovativní technologie (brzdový systém ABT®, PowerStrap®), které zvyšují kvalitu výrobku a dodávají mu jedinečné vlastnosti. Důležitým aspektem je, že společnost používá ve svých výrobcích pouze testované a odolné materiály, takže si můžete být jisti, že výrobek zakoupený pod značkou Bladerunner bude vynikající kvality a bude sloužit po dlouhou dobu. 

Bladerunner nabízí modely inline bruslí určené všem amatérským začátečníkům i pokročilým sportovcům, kteří se účastní renomovaných soutěží. Řada Bladerunner zahrnuje také brusle pro nejmenší uživatele, které jim poskytují vysokou úroveň bezpečnosti.  

Společnost dbá také na jedinečný design svých výrobků a navrhuje je s ohledem na různý estetický vkus zákazníků. Oblíbené jsou svítící kolečkové brusle pro děti, které jsou kombinací nejkvalitnějších materiálů a atraktivního designu. Značka významně přispěla k propagaci kolečkových bruslí a stala se jedním z předních výrobců profesionálního vybavení a příslušenství pro tento sport.  

Rozbalit popis Sbalit popis