Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Black Cat

Společnost Black Cat je jedním z lídrů v prodeji specializovaného příslušenství a oblečení pro lov sumců. Díky takto podrobnému vymezení předmětu činnosti se značka může soustředit na výrobu potřebných rybářských výrobků a neustále se vyvíjet, a tím zdokonalovat vlastní technologická řešení používaná ve svých výrobcích. V posledních letech společnost výrazně rozšířila svůj sortiment, takže každý rybář může nyní zakoupit nejlepší produkty pro lov sumců od jedné značky. 

V nabídce výrobce jsou profesionální čepice a kšiltovky, trička a také bundy s vodoodpudivými vlastnostmi, které jsou v deštivém počasí nezbytné. Oblečení značky Black Cat se vyznačuje pro společnost jedinečným žlutočerným designem. Kromě toho je v nabídce také specializované rybářské vybavení, jako jsou vlasce, pletené šňůry, pruty, sumcové podpěry, obratlíky a karabiny, a také hotové funkční sady.  

Všechny výrobky této značky jsou vytvářeny s důrazem na detail a jsou dokonale zpracovány, takže při nákupu doplňků od Black Cat si můžete být jisti nejvyšší kvalitou. Kromě toho společnost spolupracuje se známými rybáři, kteří mají přímý vliv na výrobní proces, a jejich praktické znalosti se uplatňují v každém výrobku. 

Rozbalit popis Sbalit popis