Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Bell

Bell je americká společnost, která působí na sportovním trhu od roku 1954. Značka se specializuje na výrobu inovativních ochranných přileb, především pro cyklisty, ale také pro motocyklisty a další extrémní sportovce. Společnost Bell byla prvním výrobcem, který vyrobil integrální celoobličejovou přilbu, která účinně chrání hlavu před nárazem.  

V průběhu let společnost svůj stěžejní produkt neustále zdokonalovala, a tak kromě vysoké úrovně tlumení nárazů a odpružení začala helma nabízet také odvětrávání. Kromě toho společnost Bell použila specializovaný systém MIPS/FLEX pro větší bezpečnost hlavy při bočním nárazu. Díky neustálému vývoji a zdokonalování výrobků se společnost Bell stala jedním z nejuznávanějších výrobců v cyklistickém a automobilovém odvětví. 

Použitelnost a kvalita každého výrobku, který vyrábí, je pro společnost nesmírně důležitá. Ostatní aspekty nabývají druhořadé hodnoty. Posláním značky je především účinně chránit každého uživatele a vzbudit ve společnosti vášeň pro sport. 

Jednou z nejoblíbenějších řad společnosti Bell je STAR, kolekce přileb vyrobených z uhlíkových a skleněných vláken pro vysokou úroveň bezpečnosti a tlumení nárazů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget