Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

BearCreeks

Bearcreeks

BearCreeks je německá značka, která je na rybářském trhu od roku 2017. Přestože historie samotné společnosti není dlouhá, její majitel získává zkušenosti v oboru již od roku 1995 a v roce 2005 navrhl první loď s návnadou, která rychle dobyla trh a stala se populární po celém světě. Od roku 2017 začal výše zmíněný vynálezce působit pod novou vlastní značkou BearCreeks, která se stále specializuje na výrobu rybářského vybavení, jako jsou profesionální návnadové čluny KINCARP, Carponizer a Anaconda. 

Značka dbá na používání moderních technologických řešení ve svých výrobcích, která výrazně zlepšují jejich výkon. Každá loď je vyrobena s maximální přesností, takže je pevně postavena a důkladně utěsněna. Společnost BearCreeks jako první použila průlomové rádiové a elektromagnetické systémy, které způsobily revoluci v konstrukci specializovaných lodí pro lov návnad. 

Za dobu své existence si značka získala důvěru tisíců spokojených zákazníků, mezi nimiž jsou jak začátečníci, tak pokročilí rybáři, pro které je kvalitní vybavení základem úspěšného rybolovu. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget