Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Ass Savers

Ass Savers je sportovní značka pocházející ze Švédska, která vznikla v roce 2011. Tehdy se zrodila myšlenka navrhnout a vyrobit specializované blatníky na kolo, které by dokonale plnily svou funkci a zároveň poskytovaly uživateli ochranu před nežádoucími nečistotami. Myšlenka se rychle proměnila v praktické kroky k dosažení cíle. Jakmile hotové blatníky spatřily světlo světa, staly se mezi cyklisty oblíbenými. Tento inovativní nápad se stal kultovním produktem a značka Ass Savers se stala jedním z nejoblíbenějších výrobců příslušenství pro jízdní kola na světě. 

V průběhu let společnost pokračuje ve vývoji a rozvíjí moderní řešení, která mají vliv na kvalitu každého výrobku. Pozornost věnovaná každému detailu a vysoká kvalita zpracování jsou základem činnosti značky. Díky tomu se veškeré jejich příslušenství vyznačuje vynikající odolností a plní svůj úkol na nejvyšší úrovni. Křídla podepsaná značkou Ass Savers navíc umožňují snadnou montáž bez použití speciálního nářadí.  

V současné době používají výrobky tohoto výrobce po celém světě jak amatérští cyklisté, tak profesionální jezdci, kteří se účastní nejznámějších závodů, jako je UCI World Tour. Výběrem výrobků od společnosti Ass Savers si můžete být jisti nejvyšší kvalitou jejich výroby a funkčnosti. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget