Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Hula Hoop obruče

Hula-hoops v nabídce obchodu Sportano: spinning pro lepší postavu a tělo!

Hula-hops kategorie Sportano je vysoce kvalitní vybavení, s nímž bude práce na lepší kondici, vzhledu a pohodě probíhat hladce a efektivně. Cvičební kolečka shromážděná v nabídce sportovního obchodu jsou výrobky předních značek na trhu s fitness vybavením, takže máte záruku vysoké kvality a bezpečnosti.  

Hula-hop - výhody a účinky cvičení

Štíhlejší pas, boky a stehna, ploché břicho, vytvarované hýždě a pružnější kůže - to jsou nesporné výhody cvičení na obruči. Do pytle výhod pravidelného točení obručí byste měli přidat také: zlepšení kondice a pohody, posílení břišních svalů (dobrá alternativa k nejrůznějším "břišním plastikám"), a co z toho plyne - lepší držení těla a zrychlení metabolismu. Důležité je, že hula-hop vás neomezuje ani časově, ani místně - cvičit můžete stejně dobře při sledování oblíbeného seriálu nebo venku v parku. 

Klasické, s oušky nebo se zátěží - jakou obruč zvolit? 

Při nákupu obruče hula hoop si nejprve vyberte správnou velikost obruče. Správně zvolená obruč by měla sahat od země až k pupíku a vážit přibližně 1,5-2 kg. Příliš těžké a příliš široké/úzké kolo může ztěžovat cvičení a odrazovat od pravidelnosti. Pokud s obručemi teprve začínáte, investujte do hladké a lehké obruče s větším průměrem. Máte již zkušenosti s obručemi a chcete zvýšit obtížnost a přesnost svých pohybů? Zkuste těžší obruč s menším průměrem a dalšími masážními výstupky. 

Klasická obruč hula-hop

Tradiční jednoduchá obruč je lehká, a proto je ideální pro rodinnou zábavu a rekreační účely. Pokud jste s tímto zařízením ještě nikdy necvičili nebo pokud teprve začínáte pracovat na zlepšení tvaru a vzhledu svého těla, sáhněte po klasické obruči hula-hop

Masážní obruč bez výstupků

Tato obruč je těžší než klasická, a proto silněji zapojuje tělo a přináší rychlejší výsledky. Masážní obruč bez žeber je vhodná pro začátek dobrodružství s touto formou fyzické aktivity. 

Obruč Hula-hoop s výstupky

Speciální výstupky (míčky) masírují tělo během cvičení, zlepšují krevní oběh a stimulují svaly k intenzivnější práci, což se projevuje rychlejšími a lepšími výsledky pravidelného spinningu. Obruč hula-hop s výstupky dobře působí při minimalizaci celulitidy. Nejčastěji je skládací (díly se k sobě připínají a podle potřeby oddělují), takže zabírá málo místa a snadno se přepravuje. Nezapomeňte, že obruč hula-hop s výstupky může způsobit modřiny. 

Masážní obruč s magnety

Místo míčků je tento model obruče vybaven magnetickými výstupky, které vyvíjejí tlak na svaly, a zvyšují tak účinnost masáže. 

Vybírejte obruče hula hoops od známých a osvědčených značek, abyste měli jistotu, že je výrobek kvalitní a bezpečný. Ve Sportanu najdete obruče mimo jiné od: HMS nebo inSPORTline z pevných a odolných materiálů pro lidi různých úrovní. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget