• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Potápěčské vybavení

Výrobky: 14

View as
 1. Potápěčská vesta Cressi Scorpion černá IC770001
  11 106,00 Kč
  10 272,00 Kč
  M XL

  2

 2. Potápěčská vesta Cressi Start Pro černá IC721900
  8 772,00 Kč
  7 050,00 Kč
  XS S M L XL

  5

 3. Potápěčská vesta Cressi Patrol černá IC741601
  9 328,00 Kč
  8 050,00 Kč
  S M XL

  3

 4. Potápěčská vesta Cressi Aviator blue IC772001
  13 328,00 Kč
  11 389,00 Kč
  S M L XL

  4

 5. Potápěčská vesta Cressi Lightwing modrá IC773001
  11 994,00 Kč
  9 939,00 Kč
  S M L XL

  4

 6. Potápěčský počítač Cressi Neon black KS840055
  8 328,00 Kč
  6 661,00 Kč
  OS

  1

 7. Hodinky Cressi Neon blue KS840020
  8 328,00 Kč
  6 661,00 Kč
  OS

  1

 8. Potápěčský počítač Cressi King blue KS842020
  6 939,00 Kč
  5 717,00 Kč
  OS

  1

 9. Potápěčský počítač Cressi King černý KS842050
  6 939,00 Kč
  5 717,00 Kč
  OS

  1

Potápěčské vybavení - vyberte si správné řešení v obchodě Sportano 

Začínáte s potápěním, nebo už máte s tímto vodním sportem zkušenosti? Bez ohledu na úroveň vašich zkušeností budete potřebovat profesionální potápěčské vybavení, abyste se mohli bezpečně a pohodlně potápět. Pomůže vám poznat podmořský svět a strávit ve vodě více času. Ve společnosti Sportano nabízíme vysoce kvalitní potápěčské vybavení od značek jako Cressi a TUSA. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si to nejlepší vybavení, které vám zpříjemní potápění. 

Potápěčský počítač, potápěčská svítilna nebo potápěčská bunda - jakým potápěčským vybavením se vyplatí vybavit? 

Při potápění byste se měli nejprve vybavit základním příslušenstvím, jako je maska, šnorchl, ploutve nebo neoprenové oblečení, včetně neoprenu a bot. Oblíbené jsou také neopreny, které jsou určeny pro pohyb pod vodou ve větších hloubkách. Pokud hledáte profesionální vybavení, nezapomeňte se vybavit potápěčským počítačem. Ukazuje vaši hloubku, jak dlouho jste byli pod vodou, a také vás informuje o tom, zda stoupáte příliš rychle, a o limitu doby bez dekomprese v příslušné hloubce. Je také dobré mít s sebou potápěčský dýchací přístroj, který je zodpovědný za řízení tlaku z tlakové láhve a distribuci vzduchu a potápěčských plynů. Dalším důležitým vybavením, které je třeba si vzít s sebou, je potápěčská bunda. Není to nic jiného než vztlaková vesta, která se nafukuje na zádech a na bocích. Nastavitelná ramena a upevňovací prvky umožňují správné uchycení.  

Potápěčská svítilna se zase bude hodit při nočním potápění, v hloubkách a při plavání v teplé vodě. Je dobré mít s sebou svítilnu, abyste přesně viděli prostor před sebou v různých rozích.  

Jak si vybrat potápěčské vybavení, abyste si zajistili pohodlí a bezpečnost? 

Při výběru potápěčského počítače je důležité věnovat pozornost funkcím a údajům, které přístroj zobrazuje. Parametry je vhodné přizpůsobit úrovni plaveckých dovedností nebo vlastním potřebám. Kromě toho lze potápěčský počítač rozdělit na standardní modely, které jsou určeny pro potápění pouze na vzduch, a na modely s nitroxem a multiplynem (trimix). Druhý model umožňuje potápění na vzduch a obohacený plyn, zatímco trimixové jsou nejlepší pro hlubší potápění pro technické aplikace. Na druhou stranu při výběru potápěčské bundy věnujte pozornost střihu ramen a pasu, aby vám dobře přiléhala k tělu. Vyberte si velikost, která není ani příliš velká, ani příliš malá, a bundu si nejlépe vyzkoušejte přes mírně vlhký neopren. Kromě toho je dobré, aby měl zátěžové kapsy, které jsou mnohem pohodlnější než použití zátěže u pasu. D-kroužky se také mohou hodit, zejména pokud si s sebou berete potápěčskou svítilnu nebo jiné další příslušenství.   

Mezi potápěčskými dýchacími přístroji si vyberte výrobek, který je spolehlivý a vhodný pro všechny druhy vodních ploch. Pro studené vody si pořiďte model s kvalitní ochranou vodní komory proti zamrznutí.  

Kolik stojí potápěčské vybavení? 

Cena potápěčského vybavení závisí na rozpočtu začínajícího potápěče. Je také ovlivněna úrovní sofistikovanosti a dovedností. Základní vybavení může stát až několik tisíc. V počáteční fázi objevování podmořského světa si však můžete veškeré vybavení pronajmout. Jakmile zvládnete základy a budete se chtít potápět častěji, vyplatí se vsadit na vlastní vybavení. ABC vybavení pro potápění, tedy maska, ploutve nebo neoprenové oblečení, stojí několik tisíc. Obleky, dýchací přístroje, bunda nebo potápěčský počítač - to jsou další výdaje, které se mohou pohybovat od 3 do 10 tisíc. Vše záleží na vlastních potřebách a vhodnosti vybavení; uvedené ceny tak mohou být nižší i vyšší. 

Vyberte si profesionální potápěčský obchod, abyste měli jistotu, že vaše vybavení splní všechny vaše potřeby a zároveň budete ve vodě v bezpečí.  

Na které značky se vyplatí vsadit v potápěčském obchodě? 

Ve Sportanu máme profesionální potápěčský sortiment, včetně dýchacích regulátorů značky Cressi s dvoustupňovými porty a možností nastavení kalibrace. Pokud hledáte potápěčskou bundu, můžete se vybavit také výrobky Cressi, kde některé modely mají integrovaný zátěžový systém, 3 odvzdušňovací ventily nebo bezpečný gravitační zátěžový systém. Popruh s přezkou na břiše a na hrudi umožňuje pevné uchycení. Značka TUSA zase nabízí potápěčskou bundu s pokročilým zátěžovým systémem a systémem postrojů. Shodujte se s výrobkem z hlediska velikosti a odpovídajícího vztlaku. Náš online sportovní obchod nabízí také potápěčské počítače Cressi, kde si můžete prohlédnout všechny dostupné funkce a parametry jednotlivých přístrojů. 

Rozbalit popis Sbalit popis