• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Svítilny

Výrobky: 16

View as
 1. Svítilna Ledlenser P4R Core černá 502177
  1 000,00 Kč
  948,00 Kč
  OS

  1

 2. Svítilna Ledlenser P7 Core černá 502180
  1 843,00 Kč
  1 579,00 Kč
  OS

  1

 3. Svítilna Ledlenser MT14 černá 500844
  3 158,00 Kč
  2 895,00 Kč
  OS

  1

 4. Svítilna Ledlenser P7R Core černá 502181
  2 843,00 Kč
  2 632,00 Kč
  OS

  1

 5. Svítilna Ledlenser P7R Signature černá 502190
  4 316,00 Kč
  3 685,00 Kč
  OS

  1

 6. Svítilna Ledlenser MT10 černá 500843
  2 448,00 Kč
  2 158,00 Kč
  OS

  1

Svítilny - všestranné a spolehlivé modely řady Sportano 

Svítilna je užitečným vybavením nejen pro každodenní použití, ale hodí se také při kempování, táboření, v horách, při běhání po setmění nebo při každodenních pracích. Na trhu je několik typů svítilen, které jistě najdete podle svých potřeb a použití. V obchodě Sportano nabízíme profesionální sportovní elektronické vybavení, včetně světel a svítilen od renomovaných výrobců, jako jsou Goal Zero a Ledlenser. Podívejte se na nabídku našeho obchodu a vyberte si kvalitní příslušenství pro sport nebo každodenní aktivity.  

LED, taktické, dílenské nebo solární svítilny - typy svítilen 

Mezi typy svítilen najdete především energeticky úsporné výrobky, mezi které patří LED svítilny. Diody v ní spotřebovávají podstatně méně energie než tradiční žárovky, což vede k nižšímu provozu. Svítilna LED je navíc plně odolná proti mechanickému poškození. Nejčastěji se na trhu setkáte s dobíjecí LED svítilnou.  

K dispozici je také taktická svítilna, kterou často využívají uniformované složky nebo lovci, a to díky vysokému výkonu a velkému dosahu. Vyniká voděodolností a konstrukce je odolná vůči mechanickým nárazům a otřesům. Pokud hledáte pracovní výrobek, zvolte dílenskou svítilnu, která je určena pro použití v náročných podmínkách. Plně odolný proti nárazům, poškození a také prachu. Někdy jsou vybaveny větším světelným paprskem a speciálním magnetem, který umožňuje umístit a připevnit svítilnu na požadované místo.  

Kromě toho je na trhu oblíbená solární svítilna, která se skvěle hodí pro turistiku v horách, trekking nebo kempování. Kromě toho zde najdete také ultrafialové svítilny vybavené LED diodami, které vyzařují ultrafialové světlo.  

Proč se vybavit správnou svítilnou? 

Svítilna je natolik univerzální zařízení, že se bude hodit pro různé aktivity, jako je turistika v horách, běhání po setmění, kempování nebo táboření, ale i při každodenních pracích. Výkonná svítilna se vám bude hodit v každé situaci, kdy potřebujete osvětlit své okolí. Na trhu jsou k dispozici různé typy svítilen, takže si jistě vyberete ten správný produkt pro své potřeby. Výběr správného modelu závisí především na účelu použití, kdy potřebujete jiné zařízení pro domácí použití a jiné pro aktivity po setmění.  

Výběr svítilny - na co si dát pozor? 

Při výběru správné svítilny je důležité věnovat pozornost zdroji energie, kde se rozlišují: lithiové baterie, alkalické baterie a lithium-iontové akumulátory (ty se dobře hodí pro výkonné svítilny). Pokud potřebujete svítilnu pro drsné použití, je vodotěsnost nutností, které se vyplatí věnovat pozornost. Světelný výkon se naopak udává v lumenech a je důležitým parametrem při nákupu svítilny. Pro každodenní použití budou dobře fungovat modely se světelným tokem kolem 100-300 lm, ale pro náročnější terén je lepší zvolit svítilnu se světelným tokem kolem 500 lm. Dosvit svítilny by měl být přizpůsoben způsobu použití výrobku, přičemž pro stezky nebo horskou turistiku se doporučuje větší dosah v metrech. 

Svítilna by navíc měla mít nízkou hmotnost pro pohodlnější používání a robustní plášť, který je odolný proti poškození, prachu a různým druhům nečistot.  

Značky nabízející kvalitní svítilny, na které se vyplatí vsadit 

V sortimentu sportovního obchodu Sportano.cz najdete kvalitní svítilny od osvědčených výrobců, jako jsou Goal Zero a Ledlenser. Vybavíme vás produkty pro univerzální použití, které najdou uplatnění jak při každodenním používání, tak při trekingu nebo běhu. Určitě najdete ten správný produkt pro své potřeby, a pokud si nejste jisti, pro který model se rozhodnout - využijte náš zákaznický servis. Pokud vybrané zařízení nesplní vaše očekávání, můžete jej do 30 dnů vrátit. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget