Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lyžařská vázání

Lyžařské vázání - nezbytné pro bezpečné lyžování na sjezdovkách

Kategorie lyžařského vázání v obchodě Sportano je místem, kde najdete lyžařské vybavení nejvyšší kvality pocházející pouze od nejlepších výrobců v tomto oboru. Každý výrobek byl pečlivě vybrán našimi odborníky z hlediska pohodlí a bezpečnosti na svahu. Snižují riziko zranění na minimum - vyberte si nové vázání zde! Náš sortiment zahrnuje vybavení nejen pro vás, ale i pro vaše blízké a děti. 

Typy lyžařského vázání: jaké vybrat? Tipy

Přemýšlíte, jaké lyžařské vázání vybrat? Zde je několik typů vázání, abyste mohli zjistit, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Záleží totiž na tom, jakému druhu lyžování se věnujete. Ať už se jedná o běžecké nebo sjezdové lyžování, ve Sportanu pro vás máme vhodné vybavení. Ať už jste náročný profesionál, nebo na sjezdovce teprve začínáte, zde najdete to pravé vázání. 

Vázání pro sjezdové lyžování

Vázání na sjezdové lyžování bude dobře fungovat pro každého, kdo je hodlá používat na sjezdovkách. Tento typ vybavení se dále dělí na kolejnicová vázání a kolíčková vázání. Vázání Rail jsou nejklasičtější modely - lze je přesně nastavit na různé lyžařské boty, umožňují také zvednout patu a rychle měnit. Mnohem lehčí jsou však kolíčková vázání (Tour Light Tech), která se k lyži připevňují pomocí kolíků. Jedná se o nejoblíbenější modely vázání ve sjezdovém lyžování, zejména mezi zkušenými lyžaři. 

Vázání pro skákací lyže 

Lyžařské vázání je vybavení určené pro skokany na lyžích. Jejich úkolem je zajistit sportovcům bezpečné přistání. Dávají patě možnost odlepit se od lyže a v případě pádu by se měly uvolnit. 

Vázání pro běžecké lyžování

Vázání na běžecké lyže se vyznačuje tím, že bota je k lyži připevněna pouze vpředu. Díky tomu se pata volně pohybuje, což umožňuje lepší kontrolu běhu. Existuje také několik různých typů vázání pro běžecké lyžování, takže při výběru konkrétního modelu je důležité určit své potřeby a úroveň lyžařských schopností. 

Turistické vázání

Turistické vázání je vhodné pro výstupy i sjezdy. Kombinují dvě vlastnosti: možnost zablokovat patu k lyži a možnost volně uvolnit lyži. Tento model zvolte, pokud víte, že budete kromě sjíždění kopců také stoupat. 

Lyžařské vázání v prodejně Sportano

V kategorii Lyžařské vázání u Sportano máme nejen široký výběr různých typů vybavení, ale také užitečné nože na vázání nebo zarážky na lyže. Všechny modely shromážděné v naší nabídce pocházejí od předních zástupců lyžařského průmyslu. Marker, HEAD, DYNAFIT, Union, Salomon - to jsou jen některé ze značek, jejichž produkty čekají, až s nimi vyrazíte na sjezdovku. Pokud si stále nejste jisti, jaké vázání pro své lyže použít, nebo máte jiné pochybnosti, dejte nám vědět! Členové našeho týmu vám rádi poradí s výběrem vázání, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget