• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Boxerské šortky

Výrobky: 10

View as
  1. Boxerské šortky adidas ADIBTS02
    816,00 Kč
    XS S M L XL

    5

Boxerky: maximální komfort a pohodlí při tréninku 

Ve Sportanu najdete boxerky nejvyšší kvality od světových výrobců Everlast, adidas a Nike. Vyberte si ty nejlepší šortky a další boxerské doplňky, které vám zaručí pohodlí a špičkový trénink. 

Boxerky: nejoblíbenější modely  

Výběr správných boxerských šortek zaručuje největší pohodlí i během intenzivních tréninků. Boxerské šortky Nike jsou vyrobeny z vysoce kvalitního prodyšného polyesteru, který účinně odvádí přebytečné teplo a vlhkost, zatímco použitý nejmodernější ventilační systém chrání pokožku před přehřátím, zejména při rychlých zápasech. Profesionální boxerky Everlast Comp Boxe zajišťují pohodlí při každém tréninku díky promyšlené konstrukci, elastický polyester neomezuje v pohybu a díky použitým prodyšným materiálům zajišťuje udržení optimální teploty. 

Dámské boxerky 

Největší výběr dámských boxerek najdete v obchodě Sportano. Vyberte si ty nejlepší dámské šortky, které vám zaručí nejvyšší úroveň pohodlí a komfortu. Boxerské šortky adidas Multiboxing jsou k dispozici v různých velikostech a jsou ideální volbou bez ohledu na vaši úroveň. Boxerské šortky Nike využívají nejkvalitnější elastickou tkaninu, která umožňuje plnou volnost i při dynamických pohybech a rychlých kombinacích. 

Pánské boxerky  

Široká nabídka pánských boxerek vám umožní vybrat si ten nejlepší produkt podle vašich individuálních potřeb. Šortky Everlast Comp Boxe jsou k dispozici v široké škále barev, skvělý kvalitní materiál se systémem Diamond Flex zajišťuje maximální volnost i při dynamickém tréninku. Boxerské šortky adidas jsou ideálním produktem pro sportovce, kteří očekávají nejvyšší úroveň pohodlí a střihu, zatímco použitý systém ClimaLite® zaručuje účinný odvod přebytečné vlhkosti a tepla. 

Nejoblíbenější boxerky z řady Sportano 

Pro všechny sportovce bez ohledu na úroveň, kteří hledají nejlepší boxerské šortky, tým odborníků Sportano pečlivě připravil šortky od světových výrobců adidas, Everlast a Nike. Boxerské šortky adidas jsou vybaveny nejmodernějšími systémy Diamond Flex a ClimaLite®, které poskytují nejvyšší úroveň odolnosti a účinně zabraňují nadměrnému hromadění vlhkosti, čímž zajišťují vynikající pohodlí za všech podmínek

 Vyberte si své oblíbené pánské a dámské boxerky, které se postarají o váš komfort a pohodlí a zvýší váš výkon i při nejsilnějším tréninku. Nakupujte největší výběr boxerek a triček a využijte rychlé vyřízení objednávky do 24 hodin. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget