Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Pikeur

Značka Pikeur byla založena v roce 1957 a stála u zrodu masové výroby jezdeckého oblečení. Do té doby bylo možné takové oblečení získat pouze na základě předchozí objednávky. Moderní značka Pikeur od samého počátku způsobila revoluci na sportovním trhu vývojem inovativních materiálů, které se vyznačují mimořádnou funkčností. Přelomovým momentem pro rozvoj společnosti bylo navázání spolupráce s Německým olympijským jezdeckým výborem (zkráceně DOKR) v roce 1972, pro který značka začala dodávat své kvalitní výrobky. V roce 2006, na začátku roku 2000, oblékl německý jezdecký tým během Světových jezdeckých her v Cáchách oblečení značky Pikeur. 

Široká nabídka výrobce zahrnuje produkty, jako jsou bryčky, bundy, vesty a také specializované soutěžní oblečení. Všechny výrobky Pikeur jsou synonymem vynikajícího zpracování, protože jsou vyrobeny z odolných materiálů, které prošly řadou testů. Patří mezi ně tkanina Sensitive, která je pružná a zároveň má vynikající prodyšnost a vlastnosti odvádějící vlhkost. 

Jezdecké oblečení této značky má také jedinečný design, který se odlišuje od návrhů ostatních značek skutečnou, klasickou elegancí. Sortiment Pikeur zahrnuje oblečení pro začínající i pokročilé jezdce, kteří dbají na každý detail. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget