• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Blue Ice

Výrobky: 16

View as
 1. Sekera na led Blue Ice Bluebird Ice Axe Blue 100100
  3 948,00 Kč
  2 895,00 Kč
  49 cm 54 cm 60 cm

  3

 2. Lezecký úvazek Blue Ice Choucas bílý 100002
  1 685,00 Kč
  1 264,00 Kč
  XL

  1

Značka Blue Ice je průkopníkem v oblasti horského a outdoorového vybavení a nabízí kvalitní výrobky pro milovníky outdoorových dobrodružství. Od svého vzniku si Blue Ice získala pověst značky, které můžete důvěřovat díky jejímu inovativnímu přístupu k designu a výrobě.

Společnost Blue Ice se vyznačuje tím, že spojuje vášeň pro horské expedice s péčí o životní prostředí. Značka se aktivně snaží minimalizovat svou ekologickou stopu používáním udržitelných materiálů a výrobou s ohledem na přírodu. Společenská odpovědnost a ochrana životního prostředí jsou důležité hodnoty, které značka Blue Ice neustále prosazuje.

Výrobky Blue Ice jsou známé svou spolehlivostí a trvanlivostí. Značka rozumí potřebám horských a outdoorových nadšenců, a proto vytváří vybavení, které splňuje nejvyšší nároky na odolnost, funkčnost a pohodlí. Ať už se věnujete horolezectví, skialpinismu nebo horolezectví, Blue Ice nabízí široký výběr kvalitního vybavení, které vám pomůže bezpečně a efektivně dosáhnout vašich cílů.

Blue Ice není jen značka, je to také komunita horských nadšenců, kteří sdílejí své zkušenosti a vzájemně se podporují. Značka inspiruje lidi k objevování nových vrcholů a překonávání vlastních omezení a vytváří pouto mezi lidmi, kteří sdílejí lásku k outdoorovému dobrodružství.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget