Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Fitness trampolíny

Fitness trampolíny v nabídce obchodu Sportano: skočte si pro lepší kondici!

Hodnotné domácí cvičení nejen zlepší vzhled vaší postavy, ale také sníží stres a nabije vás pozitivní energií. V kategorii fitness trampolín Sportano si můžete vybrat z odolných certifikovaných modelů s madly nebo bez nich, s různou nosností a velikostí, takže můžete zařízení přizpůsobit svým cílům a provádět bezpečný a efektivní trénink a zároveň se bavit.  

Fitness trénink na trampolínách. Nejdůležitější zásady 

Skákání na fitness trampolíně při rytmické hudbě je vynikajícím kardio tréninkem, který má skvělý účinek na celé tělo. Pravidelným cvičením získáte lepší kondici a vytrvalost. Během hodiny cvičení zapojíte mnoho svalů (včetně hlubokých svalů, jako jsou svaly pánevního dna), což se projeví vysokým spalováním kalorií - až 800-1000 kcal (v závislosti na intenzitě námahy a individuálních parametrech: váha, výška, věk, pohlaví). Střídavé napínání a uvolňování svalů a nutnost udržovat rovnováhu je ideálním způsobem, jak zlepšit koordinaci pohybů a pohyblivost. K výhodám pravidelného skákání na fitness trampolíně bychom měli přidat zpevnění nohou, břicha a hýždí, posílení kostí (prevence osteoporózy) a zvýšení kapacity plic. 

Zvažte koupi trampolíny, pokud máte rádi vytrvalostní trénink nebo pokud máte doma děti/teenagery, kteří rádi aktivně tráví volný čas. Fitness trampolíny jsou ideálním způsobem, jak přivést dítě nebo dospívajícího k pravidelnému cvičení. 

Trampolína pro domácnost. Který z nich si vybrat?

Při výběru fitness trampolíny pro váš domov vsaďte na certifikované (EN-13219, EN-913 a EN-71), odolné a stabilní zařízení renomovaných značek, jako je například inSPORTline. Věnujte pozornost materiálu podložky - podložka z odolné PP síťoviny (polypropylenu), odolná vůči UV záření (můžete trénovat venku), kování (s gumovým lankem nebo pružinami), rám (nejlepší je silnostěnná pozinkovaná ocel), madlo (zda je nastavitelné, trvale připevněné nebo odnímatelné) a gumové krytky nohou (aby se trampolína nepohybovala a nepoškrábala podlahu). Důležitým parametrem je nosnost zařízení, tj. maximální povolená tělesná hmotnost uživatele (k dispozici jsou trampolíny do 100 kg, 120 kg nebo 150 kg). 

Fitness trampolína s rukojetí/držadlem

Je to ideální model, pokud s tréninkem na trampolíně teprve začínáte (pomůže vám udržet rovnováhu) nebo pokud jste již na pokročilé úrovni a chcete si cvičení zpestřit. Řídítka lze k trampolíně připevnit napevno (vyžaduje více úložného prostoru) nebo je lze odpojit (snadno se skládají a skladují). Nejlepší je zvolit zábradlí nastavitelné do několika poloh, abyste mohli lépe přizpůsobit jeho výšku své výšce, a z protiskluzového materiálu (lepší stabilita). 

Fitness trampolína bez madla 

Fitness trampolína bez rukojeti vyžaduje dobrou koordinaci pohybů, proto je vhodnější pro osoby, které již cvičily fitness skákání. Výhodou tohoto modelu je jeho kompaktnost - díky možnosti složení se úspěšně vejde pod postel nebo za skříň, aniž by zabíral místo. Fitness trampolína bez řídítek se navíc snadno přepravuje. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget