Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Návleky na boty

Návleky na boty - praktická volba na Sportano.cz

Vycpané boty jsou oblíbenou součástí outdoorového oblečení, které se používá k ochraně před vlhkostí, chladem a nečistotami při túrách v náročném terénu. Používají je především turisté, horolezci a milovníci zimních sportů. V našem obchodě vás vybavíme stupy od renomovaných značek, jako jsou Viking, Salewa, Rab, Tatonka, Salomon nebo Sea to Summit.

Ochrana proti sněhu a dešti - klíčová funkce jehlových podpatků

Stuptuty jsou vysoce funkční a poskytují účinnou ochranu proti sněhu, dešti a nečistotám. Jejich konstrukce umožňuje těsné přilnutí k noze a zabraňuje vniknutí vody a sněhu do boty. Díky tomu zůstávají nohy v suchu a teple, což zvyšuje pohodlí v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Pohodlí při nošení a ergonomický design - klíčové vlastnosti pro uživatele

Vycpávkové boty by měly mít vysokou úroveň pohodlí při nošení, což je důležité zejména při dlouhých túrách. Ergonomický tvar a přizpůsobení se noze zajišťují pohodlí při používání. Správné přilnutí k noze zabraňuje sklouznutí stuputu a minimalizuje riziko odřenin a odřenin.

Trvanlivost a odolnost proti oděru - důležité aspekty trvanlivosti jehlového podpatku

Výplňové boty by měly být vyrobeny z odolných materiálů, aby byla zajištěna dlouhá životnost výrobku. Trvanlivost a odolnost proti oděru jsou klíčové vlastnosti, které určují kvalitu stuputu. Materiály stuputu by měly být snadno udržovatelné, aby byla zachována dlouhodobá kvalita výrobku.

Voděodolné a prodyšné materiály - důležitá vlastnost outdoorových výrobků

Nepromokavost a prodyšnost materiálů jsou důležité vlastnosti, které ovlivňují pohodlí jehlového podpatku. Materiály by měly odvádět vlhkost a zajišťovat prodyšnost, což minimalizuje riziko pocení nohou a vzniku nepříjemného zápachu. Nepromokavost naopak umožňuje používat stuput za všech povětrnostních podmínek.

Nastavitelné popruhy a elastické manžety - přizpůsobení na míru

Nastavitelné popruhy a elastické švy umožňují přizpůsobit pantofle individuálnímu uživateli. To umožňuje přizpůsobit stupačky šířce a tvaru chodidla, čímž se zvyšuje pohodlí. Pružné stahovací pásky umožňují ještě lepší přilnutí stupaček k noze a zabraňují posouvání bot v náročném terénu.

Zapínání na zip nebo suchý zip - pohodlné a rychlé svlékání a oblékání

Zapínání na zip nebo suchý zip je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné vyzouvání a obouvání bot. Zapínání na zip nebo suchý zip je užitečné zejména během přestávek na túře, kdy si chcete boty rychle sundat a odpočinout si.

Hmotnost a mobilita - klíčové vlastnosti pro turisty a horolezce

Hmotnost a mobilita jsou klíčové vlastnosti, které jsou důležité pro turisty a horolezce. Vycpávkové boty by měly být lehké a snadno přenosné, aby při túře nepřekážely. Důležitou vlastností je také mobilita, abyste se mohli volně pohybovat v náročném terénu.

Ochrana proti hmyzu a křovinám - neocenitelná ochrana při túrách v náročném terénu

Díky své konstrukci poskytují účinnou ochranu proti hmyzu a křovinám. Vysoká konstrukce stuput chrání nohy před kousnutím hmyzem a odřeninami způsobenými vegetací. Jedná se o neocenitelnou ochranu při túrách v náročném terénu.

Rozbalit popis Sbalit popis