Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Insta360

Insta360

Insta360 je značka sportovních kamer založená v roce 2015. Společnost se zaměřuje na neustálý vývoj, díky němuž se v posledních letech stala jedním z globálních lídrů na trhu sportovních technologií.  

Pouhý rok po svém založení značka vyvíjí inovativní produkt, který umožňuje pořizovat sférické fotografie a videa přímo ze smartphonu, a v roce 2017 vzniká kompaktní kamera se šesti objektivy, která umožňuje každému uživateli profesionálně natáčet VR videa. Krátce poté Insta360 uzavírá partnerství se společností Google a umožňuje připojení zařízení ke službě Google Maps Street View. 

V roce 2018 se značka otevírá také obchodu Apple Store a integruje se s aplikací Adobe Premiere Pro, která umožňuje efektivní práci zařízení. V následujících letech až do současnosti společnost Insta360 pokračuje v růstu a rozšiřování své nabídky o produkty vyvinuté pomocí nejmodernějších a profesionálních technologií: Farsight, Crystalview 8K 3D, FlowState a mnoho dalších. V březnu 2020 společnost Fast Company označila značku Insta360 za jednu z nejinovativnějších společností na světě 

Specializované produkty této značky denně používají tisíce profesionálních i začínajících sportovců, kteří tak mohou několika pohyby zachytit své extrémní sportovní výkony při zachování senzační kvality. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget