Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Ground Game

Značka Ground Game, založená v roce 2010, se specializuje na výrobu vybavení a doplňků pro bojové sporty. Tým Ground Game věří, že každý může trénovat a dosáhnout sportovních úspěchů. Proto bylo od samého počátku cílem společnosti vytvořit značku, která motivuje lidi k fyzické aktivitě. Aby uživatelům pomohla dosáhnout jejich cílů, nabízí specializované vybavení a kvalitní tréninkové oblečení. 

Výrobky značky Ground Game se vyznačují vysokou odolností a mimořádnou účinností. Kromě toho společnost dbá na estetické aspekty a zachovává jedinečný design vyráběného příslušenství. Každý uživatel si tak může vybrat kvalitní výrobky, které navíc splňují jeho vizuální požadavky. Společnost Ground Game ví, že nejdůležitější při sportu je radost z každého cvičení, a proto uvádí na trh pouze výrobky, které uživateli poskytují maximální pohodlí při cvičení.  

Značka provozuje projekt Ground Game Academy, který sdružuje odborníky ze sportovního odvětví, aby se s publikem podělili o své praktické znalosti. Sledováním jejich aktivit v reálném čase se můžete naučit mnoho bojových technik a dozvědět se nejnovější zprávy a objevy ze světa bojových sportů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget