Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Ferrino

Historie italské značky Ferrino sahá až do roku 1870, kdy její zakladatel Cesare Ferrino vyvinul první vodoodpudivé tkaniny, které si rychle získaly oblibu v Itálii a později i v dalších zemích. V roce 1910 značka představila přelomové výrobky - stan Cervino, krátce nato model Neghelli a vysokohorský stan s větruodolnou tkaninou Triplex. Tento vývoj znamenal převrat v konstrukci stanů a zvýšil jejich odolnost vůči různým povětrnostním podmínkám. Dalším milníkem ve vývoji značky byla spolupráce s himálajským horolezcem Reinholdem Messnerem, který zdolal všechny osmitisícovky s použitím nejkvalitnějších výrobků Ferrino. Značka si získala popularitu také díky spolupráci s Carlou Perotti, která použila stan Ultima během cesty za přežitím v poušti Taklimakan. 

V průběhu let se značka dále rozvíjela a v roce 1994 zřídila vlastní laboratoř v chatě Quintino Sella na Monte Rosa, kde vyvíjela a testovala inovativní materiály a technologie pro své výrobky. V roce 2006 se společnost Ferrina zúčastnila projektu Naica, pro který navrhla oblek Tolomea vyznačující se vysokou odolností i v chladných a vlhkých podmínkách. O dva roky později značka rozšířila svůj sortiment o kvalitní sněžnice a krátce poté představila také outdoorové oblečení z kolekce HighLab a technické oblečení pro lezení a bouldering. V roce 2014 se nabídka výrobce rozšířila o vysoce ochranný batoh Full Safe s dýchací maskou, airbagem a reflektorem. 

Všechny výrobky Ferrino jsou synonymem vysoké kvality a trvanlivosti. Specializované vybavení této značky mohou používat jak začínající milovníci kempování a outdoorových aktivit, tak i pokročilí sportovci, kteří se účastní výprav za přežitím. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget