Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kapesní nože

Kapesní nože - multifunkční a spolehlivé modely v obchodě Sportano 

Kapesní nůž je multifunkční nástroj, který se může hodit v mnoha situacích. Může se hodit při jednoduchých domácích pracích, opravách, kutilství, ale i při cestování nebo pěší turistice. Model, který si vyberete, by měl být především multifunkční, měl by se vyznačovat vysokou kvalitou zpracování, odolností a měl by také vyhovovat vašim potřebám. Ve sportovním obchodě Sportano.cz najdete kapesní nože od osvědčeného výrobce, jako je Victorinox.  

Kdy se vyplatí koupit kapesní nůž? 

Kapesní nůž je velmi oblíbený nástroj, který si vybírá řada lidí pro nejrůznější použití. Na trhu jsou univerzální kapesní nože, které většině lidí vyhovují. Turistické kapesní nože jsou naopak nezbytnou výbavou pro horskou turistiku a měly by mít čepele, nůžky, pinzetu nebo otvírák. Modely pro automobily mají obvykle univerzální komponenty nebo jsou rozšířeny o různé šroubováky. Kapesní nože se hodí také pro kutily, rybáře a na cesty. Pokud potřebujete nástroj pro domácí práce, opravy a cestování, je kapesní nůž nezbytnou součástí vybavení. Skvěle poslouží na cestách, když potřebujete kapesní nůž při kempování.  

Co by měl nabízet kapesní nůž - multifunkční kapesní nože 

Multifunkční kapesní nože, jak už název napovídá, by měly umožňovat několik funkcí a být užitečné v mnoha situacích. Tyto typy nástrojů mají především: 

  • čepele - malé a velké;
  • Pinzeta - užitečná v mnoha situacích, včetně kutilství a práce v terénu;
  • pilník - užitečný při poškození nehtů;
  • nůžky - hodí se prakticky pro všechny případy;
  • šroubovák - menší velikosti, zvláště doporučovaný, pokud se kapesní nůž používá doma nebo v autě;
  • vývrtka/otvírák na lahve a plechovky;
  • háček - užitečný pro rybáře nebo při přenášení drobných předmětů.

Mezi alternativy kapesních nožů patří také oblíbené multitooly, které se vyznačují rozsáhlými funkcemi a vynikají také většími rozměry.  

Výběr správného kapesního nože 

Při výběru multifunkčního kapesního nože je třeba v první řadě zvážit počet součástí a situace, pro které budete nástroj potřebovat. Jak již bylo zmíněno, na trhu jsou lovecké, rybářské, kutilské nebo turistické kapesní nože. Proto je vhodné určit, k jakému účelu je nástroj určen a že je plně pohodlný při používání - kompaktní rozměry, elegantní, snadno skladovatelný a skladný. Kapesní nůž si tak můžete vzít kamkoli s sebou a přitom ho můžete rychle použít. Důležitý je také konstrukční materiál samotného kapesního nože, který by měl být co nejkvalitnější a odolný proti poškození nebo povětrnostním vlivům. Nejčastěji se k výrobě nástroje používá ocel a povrchová úprava je ze syntetického nebo ABS plastu. Pokud potřebujete kompaktní nástroj, je třeba zvážit délku a šířku.  

Značky nabízející vysoce kvalitní kapesní nože 

V sortimentu obchodu Sportano.cz najdete kvalitní kapesní nože Victorinox, které jsou vyrobeny z profesionálních materiálů a vybaveny různými typy součástí. Vybraný model kapesního nože se vám jistě bude hodit v mnoha situacích v terénu, doma nebo na cestách. Stačí jen přizpůsobit výrobek vlastním potřebám, protože v naší nabídce najdete jak univerzální modely, tak propracovanější nástroje s mnoha funkcemi.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget