• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Cyklistické trenažéry

Výrobky: 14

View as
 1. Elite Arion roller trainer black/red EL0100501
  5 000,00 Kč
  4 444,00 Kč
  OS

  1

 2. Trenažér Elite Tuo černý EL0192001
  10 550,00 Kč
  9 161,00 Kč
  OS

  1

Cyklistické trenažéry: trénink za každého počasí

Kategorie Cyklistické trenažéry v obchodě Sportano představuje kolekci nejlepších produktů na trhu od předních značek specializujících se na tento sektor. Našim zákazníkům nabízíme pouze osvědčené vybavení nejvyšší kvality. Trenéři na Sportano.cz jsou zařízení, která vám umožní intenzivní a hodnotný trénink doma. Díky nim můžete bez ohledu na počasí rozvíjet své dovednosti, zlepšovat kondici nebo se připravovat na závody.

Co je to cyklistický trenažér a kdy se vyplatí se jím vybavit?

Co je to trenažér na kolo? Jedná se o zařízení, díky němuž můžete provádět profesionální cyklistický trénink ve vlastním domě nebo bytě. Nemusíte se potýkat s nepříznivým počasím, protože vybavení od Sportano.cz vám vytvoří ideální tréninkové podmínky. Kdy se vyplatí pořídit si trenéra? To je vynikající volba zejména pro profesionální cyklisty, kteří se potřebují udržovat v kondici a trénovat po celý rok. Nic nestojí v cestě tomu, aby jej používali i amatéři rekreační cyklistiky - zejména když podmínky za oknem k jejich oblíbené činnosti nepovzbuzují.

Existuje několik typů trenérů. Jedná se o válečkový trenažér, magnetický trenažér, elektromagnetický trenažér a hydraulický trenažér. Válečkový trenažér je oblíbený u amatérů. Vyznačuje se plochou konstrukcí a válečky umístěnými kolmo ke kolům jízdního kola. Snadno se používá, ale pro milovníky dynamické jízdy nemusí být dostatečně stabilní. Magnetický trenažér bude vhodný pro náročnější uživatele, kterým záleží mimo jiné na možnosti nastavení odporu. Magnetický systém se příliš neliší od hydraulického trenažéru s lamelovou spojkou. Poslední typ, elektromagnetický trenažér, je nejkvalitnější zařízení určené především pro profesionály. Díky elektronickému řídicímu systému umožňuje nastavit parametry tréninku přesně podle vašich potřeb. Ve Sportanu najdete všechny typy trenažérů, abyste si mohli vybrat produkt na míru svým potřebám a preferencím.

Jaký trenažér na kolo si vybrat? Nabídka obchodu Sportano.cz

Pokud ještě nevíte, jaký trenažér si vybrat, jste na správném místě! Ve Sportanu najdete trenéry přizpůsobené očekáváním uživatelů na různých úrovních zkušeností. Ať už si vyberete jakýkoli model, můžete si být jisti, že pochází od osvědčených a zkušených výrobců. Naše nabídka zahrnuje trenažéry značek Wahoo, Elite, Tacx a ZYCLE. Pokud vám záleží na udržování kondice a kompaktním vybavení, je dobrou volbou trenažér na kolečkách. Pokud však trénujete intenzivně a zařízení má pracovat tiše, vyplatí se zvolit magnetické, elektromagnetické nebo hydraulické trenažéry.

Sportano.cz nabízí nejen cyklistické trenažéry, ale také veslařské a volejbalové trenažéry pro fotbalisty. Určitě si prohlédněte modely v našem obchodě a nezapomeňte, že závody... se vyhrávají v zimě!

Rozbalit popis Sbalit popis