Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kitesurfové bary

Tyče pro kitesurfing v nabídce sportovního obchodu Sportano.cz

Zajímáte se o vodní sporty, chcete začít s kitesurfingem nebo zlepšit své dovednosti a techniku? Ve Sportanu najdete kompletní vybavení pro mnoho vodních aktivit. V našem sortimentu naleznete i kitesurfingové tyče, díky kterým můžete draka bezpečně zatížit za jakýchkoli podmínek. Budete mít k dispozici profesionální vybavení a my vám pomůžeme se správným výběrem.  

Jaký kite bar si vybrat? Tipy a triky

Při výběru kitesurfingového vybavení zvažte, kde přesně hodláte kitesurfovat. Zařízení by totiž mělo být vybráno tak, aby se dalo používat za všech větrných podmínek. To je nesmírně důležité z hlediska bezpečnosti při kitesurfingu, proto věnujte pozornost konstrukci nebo účelu tyče.  

Vybavení pro kitesurfing 

Při hledání správného kitesurfingového vybavení se nejprve seznamte se všemi prvky vybavení, mezi které patří: prkno, drak, trapéz a tyč. Deska a drak mohou mít různé velikosti, takže si je můžete individuálně přizpůsobit svým potřebám. Zásadní je kite bar, který je kombinací kitesurferu a draka. Jeho nejdůležitější funkcí je bezpečné ovládání veškerého vybavení na vodě.  

Účel kitesurfingové tyče 

Kitesurfingová tyč je spojena s drakem a šňůrami, což zajišťuje snadné ovládání za všech větrných podmínek. Při aktivitě na vodě musíte mít na sobě postroj, který je k tyči připojen pomocí smyčky. To vám umožní udržet si kontrolu nad tyčí, šňůrami a drakem. 

Především se tyč používá k volnému ovládání draka, k jeho zrychlování, zpomalování a otáčení. K tyči jsou připevněna vedení, která jsou namontována v různých konfiguracích. Jedním z nejoblíbenějších je Nobile 4-line bar, kde je prostřední šňůra spojena s okrajem draka pomocí de-power systému. Další dvě šňůry jsou umístěny na koncích tyče a pomáhají ovládat celé zařízení při plavání.  

Pokud hledáte profesionální vybavení, zaměřte se na značku DUOTONE s technologií Click Bar, která umožňuje přesně přidávat nebo ubírat výkon draka pomocí jediné páčky. Důležitá je také nastavitelná délka šňůry a V-poloha, kterou lze libovolně měnit v závislosti na stylu plavání nebo individuálních potřebách. Kitesurfingové tyče této značky jsou také vybaveny systémem Sliding Bar Stopper, který drží tyč blízko těla, což usnadňuje kontrolu a pohodlné ovládání.  

Nejlepší tyče na kitesurfing od profesionálních značek

Kitesurfing může být skvělým začátkem vašeho dobrodružství s vodními sporty. Stejně jako každá jiná aktivita však vyžaduje specializované vybavení, díky kterému se budete na vodě cítit naprosto bezpečně za všech podmínek. Ve Sportanu najdete veškeré potřebné vybavení pro vaši úroveň a dovednosti od profesionálních a známých značek. 

V našem obchodě dbáme na nejvyšší kvalitu výrobků a zároveň vám nabízíme profesionální zákaznický servis, se kterým si můžete vybrat to správné kitesurfingové vybavení. Pokud výrobek nesplňuje vaše očekávání, můžete jej do 30 dnů vrátit! 

Rozbalit popis Sbalit popis