Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Fitness oděvní doplňky

Tréninkové doplňky - pořiďte si je správně s obchodem Sportano 

Baseballové čepice, tréninkové rukavice a řadu dalších funkčních doplňků najdete v kategorii Tréninkové doplňky na Sportano.cz. V našem sportovním obchodě jsme shromáždili produkty od špiček v oblasti tréninkového vybavení a doplňků, jako jsou Bushido, Nike nebo Pitbull West Coast, které uznávají profesionálové a sportovní nadšenci po celém světě. 

Které tréninkové doplňky stojí za to si pořídit?

Hlavním úkolem tréninkových doplňků je zvýšit pohodlí při cvičení v tělocvičně nebo venku tím, že chrání například před bolestivými odřeninami způsobenými používáním těžkých břemen, větrem nebo účinky nadměrného vystavení slunci. 

Baseballová čepice 

Oblíbená kšiltovka by měla doplnit váš šatník s tréninkovými doplňky, pokud běháte, jezdíte na kole, jste vášnivými trekaři a horskými turisty nebo hrajete tenis. Při cvičení v horkém dni v exponovaném terénu vám baseballová čepice účinně ochrání hlavu před slunečními paprsky, čímž kompenzuje například riziko mrtvice. Pomůže vám také vyhnout se nepříjemnému pocení, baseballové čepice mají uvnitř textilní pásek (např. z mikrovlákna) a boční větrací panely ze síťoviny.  

Tréninková čelenka 

Výborně nahradí čepici při běhu, nordic walkingu, trekingu nebo jízdě na kole v chladnějších dnech nebo při slabém větru. Čelenka nejenže udržuje spánky, uši a čelo v pohodlí (a chrání tak například před chladem), ale také účinně absorbuje pot. Pro podzimní/zimní období je vhodné zvolit modely z termoaktivních materiálů nebo fleecu s přídavkem iontů stříbra (ochrana proti bakteriím), zatímco bavlněné čelenky lze použít v teplejších dnech.  

Multifunkční prakový bufet 

Může fungovat např. jako šála, čepice, kukla nebo maska v závislosti na potřebách a povětrnostních podmínkách, takže je vhodná pro každé roční období a bez ohledu na druh fyzické aktivity. Multifunkční popruh je vyroben z rychleschnoucích a prodyšných materiálů, které zároveň poskytují ochranu proti UV záření.  

Tréninkové rukavice  

Cvičební rukavice zlepšují úchop (např. činek) a zabraňují vzniku odřenin, mozolů nebo otlaků při cvičení s vysokou zátěží. Modely pro silový trénink jsou obvykle vyrobeny z kůže a mají nastavitelný suchý zip kolem zápěstí, aby se snížilo riziko přetížení nebo zranění zápěstí. Fitness rukavice jsou vyrobeny z lehkých, prodyšných materiálů, mají gelové nebo pěnové vložky (pro větší pohodlí při cvičení se zátěží nebo s rukama položenýma na parketu) a poutka mezi prsty pro snadné sundávání. 

Baseballové čepice nebo tréninkové rukavice - jak si vybrat správné tréninkové doplňky?

Aby tréninkové pomůcky plnily svou funkci, je třeba je vybírat podle účelu použití, individuálních potřeb a parametrů. Ujistěte se, že jste si pořídili správnou velikost - pečlivě si zkontrolujte tabulky velikostí výrobce, abyste se vyhnuli nepříjemnostem, například když vám materiál vyklouzne z ruky nebo hlavy. 

U baseballové čepice se zaměřte na možnost změny úhlu kšiltu a snadného skládání/rozkládání, aniž by byla narušena konečná podoba pokrývky hlavy. Pokud jste vášnivými nahrávači svých sportovních výkonů, zaměřte se na možnost speciálního nástavce pro sportovní kameru na přední straně čepice. 

Při výběru tréninkových rukavic se ujistěte, že mají protiskluzový systém a dostatečné polstrování (uprostřed ruky by mělo být umístěno speciální polstrování) v podobě gelových nebo gumových vložek. 

Při výběru tréninkových doplňků volte kvalitní termoaktivní materiály (např. merino vlnu) nebo doplňky, jako jsou ventilační panely ze síťoviny. To zvýší pohodlí při tréninku mimo jiné tím, že zaručí dostatečný odvod vlhkosti. 

Rozbalit popis Sbalit popis