Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Unifiber

Unifiber je mezinárodně uznávaná značka specializující se na výrobu vybavení a příslušenství pro vodní sporty, jako je pádlování ve stoje a windsurfing. Společnost Unifiber, kterou v roce 2003 založil nadšený windsurfingový nadšenec Job Verbunt, si rychle získala uznání mezi milovníky vodních sportů po celém světě.

Osobní zkušenosti zakladatele značky s windsurfingem jsou základem pro neustálý vývoj a inovace řady Unifiber. S více než 500 výrobky, které jsou k dostání ve více než 60 zemích světa, se značka Unifiber neustále snaží uspokojovat potřeby windsurfařů bez ohledu na jejich úroveň nebo očekávání.

Nejen vybavení, ale i vzdělávání je klíčovou součástí poslání společnosti Unifiber. Společnost nabízí řadu vzdělávacích materiálů, jejichž cílem je pomoci windsurfařům všech úrovní při výběru nejlepšího vybavení, které odpovídá jejich individuálním potřebám.

Unifiber je víc než jen značka - je to komunita nadšených milovníků vodních sportů, kteří sdílejí lásku k windsurfingu a nakazí jí ostatní. Svým odhodláním a neustálou snahou o dokonalost společnost Unifiber dokazuje, že kvalita, inovace a vzdělání mohou jít ruku v ruce a vytvářet produkty, které inspirují k aktivnímu a obohacujícímu pobytu na vodě.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget