Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Tonics

Tonics je značka specializující se na výrobu profesionální jezdecké obuvi pro začínající i pokročilé žokeje. Od samého počátku společnost neustále roste, rozšiřuje svůj sortiment a vyvíjí moderní výrobky. Dnes je Tonics jedním z lídrů v jezdeckém průmyslu, jehož obuv používají nejznámější sportovci.  

Značka používá při výrobě pouze osvědčené materiály, které se vyznačují vysokou odolností a funkčností. Výrobce navíc spolupracuje s profesionálními jezdci, kteří své praktické znalosti z jezdectví promítají přímo do výrobních procesů. Takto vznikají nejlepší technologická řešení používaná v článcích značky. Patří mezi ně materiál Grip Leather, zipy YKK pro snadné zapínání a specializovaná konstrukce podrážky pro vynikající tlumení nárazů a protiskluzové vlastnosti.  

Při nákupu obuvi Tonics si můžete být jisti, že byla připravena s důrazem na každý detail a že bude plnit svou funkci na nejvyšší možné úrovni. Výrobky značky Tonics se navíc vyznačují klasickým a minimalistickým designem, který dodává jezdci elegantní vzhled. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget