Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Sigma

Sigma je japonská společnost založená v roce 1961, která se specializuje na výrobu fotoaparátů, objektivů a také profesionálních cyklopočítačů. Filozofií značky je vytvářet produkty, které kombinují pokročilé technologie s praktickými znalostmi a zkušenostmi lidí, kteří je navrhují.  

V průběhu let značka vyvinula vlastní výrobní systémy, na kterých se podílejí nejkvalifikovanější odborníci z různých odvětví. Díky tomu si můžete být jisti, že každý výrobek značky Sigma byl vytvořen s důrazem na každý, i ten nejmenší detail a bude dokonale plnit svou funkci. Kulturní a ekonomické otázky jsou pro společnost nesmírně důležité, proto se zaměřuje na své kořeny a všechny výrobní závody se nacházejí v její domovské zemi - Japonsku 

Výrobce používá ve svém příslušenství inovativní systémy, neustále analyzuje trh a získané informace využívá k rozšiřování svého sortimentu. V současné době je v nabídce značky mnoho technologických produktů, které mohou denně využívat jak pokročilí a začínající sportovci, tak i nadšenci do elektroniky. Profesionální cyklisté si najdou dokonalé cyklistické navigace podepsané značkou Sigma, které používají při každé jízdě na kole. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget