Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Samshield

Samshield je značka, která se specializuje na výrobu jezdeckých doplňků, především přileb. Společnost založil motokrosový jezdec Sam Maloigne, který se v roce 2003 rozhodl začít své jezdecké dobrodružství. Mezitím si všiml mezery na trhu kvalitních jezdeckých přileb a rozhodl se ji zaplnit.V roce 2005 uvedl na trh svou první produktovou řadu speciálních přileb značky Samshield. Společnost si rychle získala popularitu v oboru a její výrobky se staly rozpoznatelnými téměř po celém světě.  

Postupem času se značka začala specializovat i na jezdecké oblečení a v roce 2012 spatřily světlo světa technologicky vyspělé jezdecké rukavice V-Skin, které díky dokonalému přizpůsobení se ruce uživatele a využití prodyšných a tlumicích vlastností dobyly trh a staly se jedním z vlajkových produktů Samshield. Dalším milníkem ve vývoji značky bylo zavedení specializovaných jezdeckých balíčků a třmenů Shield 

V průběhu let společnost neustále rozšiřovala svůj sortiment a zdokonalovala své stávající výrobky. Dnes patří k lídrům v jezdeckém průmyslu a její výrobky denně používají jak začátečníci, tak pokročilí jezdci, kteří hledají špičkové příslušenství. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget