Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Milo

Milo je polská značka působící na trhu od roku 1993, která se specializuje na výrobu turistického a horolezeckého oblečení. Ačkoli zpočátku společnost vyráběla své oděvy převážně z bavlny, postupem času začala hledat moderní technologická řešení, která výrazně zvýšila kvalitu vyráběných oděvů. V průběhu let se značka neustále rozvíjí a kromě outdoorového oblečení zahrnuje její nabídka i další doplňky, jako jsou kvalitní batohy, sáčky a cestovní ledvinky. V současné době je Milo značkou známou po celém světě, jejíž výrobky používají nejslavnější sportovci.  

Společnost používá u všech svých výrobků materiály nejvyšší kvality, které mají přímý vliv na jejich funkčnost. Patří mezi ně specializovaná izolace Polartec®, pružná tkanina Extendo a technologicky vyspělá membrána Gelantos, která poskytuje vynikající vodoodpudivé vlastnosti a odvádí vlhkost. Všechny výrobky Milo navíc před uvedením do prodeje procházejí řadou testů, které ověřují jejich kvalitu. Díky tomu si při nákupu výrobků Milo můžete být jisti, že byly vyrobeny s důrazem na každý detail.  

Výrobky této značky jsou kombinací mimořádné kvality a funkčnosti s jedinečným designem. Výrobky se dodávají v různých barevných variantách, takže si každý uživatel může s úspěchem vybrat tu pravou pro sebe. Široká nabídka výrobce Milo zahrnuje například horolezecké a turistické kalhoty, bundy, fleecové bundy, batohy, trekingové hole a mnoho dalších doplňků pro outdoorové aktivity. 

Rozbalit popis Sbalit popis