• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Micro

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Micro je švýcarská značka, která se zrodila z potřeby překonávat krátké vzdálenosti rychleji. Zakladatel Wim Ouboter je průkopníkem, který v roce 1997 uvedl na trh inovativní produkt - první mikrokoloběžku. Krátce poté značka navázala spolupráci s globální společností K2. Výsledkem byl tříkolový skútr Kickboard. Tento vynález přinesl značce celosvětové uznání.  

V průběhu let se značka dále rozvíjela a postupně rozšiřovala svůj sortiment o nové položky. Společnost Micro si nechala patentovat specializované koloběžky: Micro Scooter Flex s opěrkou na nohy ze skelných vláken a Micro Mini pro rozvoj motorických dovedností nejmladších uživatelů. Všechny produkty Micro jsou navrženy pro maximální účinnost a pohodlí. 

Koloběžky tohoto výrobce se vyznačují vynikající odolností a funkčností. Většina výrobků má navíc nastavitelná řídítka, což umožňuje používat jeden výrobek v různých fázích vývoje dítěte. Značka věnuje zvláštní pozornost také estetickým vlastnostem každého výrobku. Každý uživatel si tak může vybrat ideální vybavení pro sebe, a to jak z hlediska praktičnosti, tak i vizuální přitažlivosti. Široká nabídka Micro zahrnuje také zavazadla na skútry a tašky na kolečkách. 

Společnost byla opakovaně oceněna světovými institucemi a získala ocenění, např. Red Dot Design Award za koloběžky MX a Micro Mini2go. V posledních letech začala značka Micro navrhovat také městské elektromobily a dětská jízdní kola.  

Rozbalit popis Sbalit popis