Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Maloja

Maloja

Společnost Maloja byla založena v roce 2004 a specializuje se na výrobu doplňků a oblečení pro různé outdoorové aktivity. Cílem značky je nejen vytvářet kvalitní výrobky, ale také propagovat zdravý životní styl, v němž hraje důležitou roli kontakt s přírodou. Maloja nabízí produkty pro turisty, lyžaře a cyklisty. Název značky pochází z malebného a klidného místa ve švýcarských Alpách. 

Výrobky společnosti Maloja jsou vytvářeny pomocí moderních technologií, které přímo ovlivňují jejich výkon a životnost. Značka však dbá také na používání ekologických materiálů při výrobě, které jsou v souladu s etikou společnosti. Proto značka používá ve svých bundách přírodní merino vlnu a recyklované prachové peří. Výrobky Maloja jsou navíc vybaveny ikonickou membránou GORE-TEX®, která má větruodolné a vodoodpudivé vlastnosti a účinně chrání před vodou a sněhem. Mezi nejoblíbenější kolekce výrobce patří: Active Essentials, Activwear, Street Essentials a Streetwear. 

V průběhu let se společnost Maloja výrazně rozrostla a dobyla odvětví outdoorových sportů. Její produkty používají tisíce spokojených uživatelů po celém světě. Společnost pečlivě kontroluje výrobní proces a pečlivě vybírá materiály, takže si můžete být jisti, že výrobek značky Maloja, který si koupíte, bude té nejvyšší kvality. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget