Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lange

Lange

Francouzská značka Lange se již několik desetiletí specializuje na výrobu lyžařského vybavení a doplňků, zejména bot. Jako první představila v roce 1962 specializované plastové lyžařské boty, které si rychle získaly své příznivce a způsobily revoluci v přístupu k jejich výrobě. Do té doby se používaly pouze boty z kůže. První modely bot Lange používaly skořepiny a systém šněrování ABS. Později byly zdokonaleny sklopnými manžetami a přezkami, které zvýšily jejich funkčnost. Společnost Lange nabízí také specializované vaky a obaly na lyžařské boty. 

Značka oslovuje svými produkty jak pokročilé lyžaře, tak začátečníky, kteří se zimními sporty teprve začínají. Modely lyžařské obuvi Lange jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které zlepšují jejich kvalitu a zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti. Patří mezi ně Dual Core Light, který je zodpovědný za rozdělení tvrdosti skořepiny boty, Dual 3D Liner Pro, což je speciální pěna, která se přizpůsobí tvaru nohy lyžaře, a Max Grip Alpine Soles, která je zodpovědná za vynikající přilnavost. 

V průběhu let se společnost značně rozvinula a za dobu své činnosti představila oblíbené řady lyžařských bot, mezi nimiž můžeme zmínit XT, LX, RX, RS a SX. Značka dbá také na jedinečný design všech svých výrobků, aby si každý uživatel mohl vybrat boty podle svého estetického vkusu. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget