Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Komperdell

Komperdell

Rakouská společnost Komperdell byla založena v roce 1928 a specializuje se na výrobu profesionálních trekingových a lyžařských holí. První velký úspěch zaznamenala značka v roce 1939, kdy vyvinula své první bambusové hole. Jen několik let po tomto vynálezu se Komperdell dělí se světem o ještě novější objev - první kovové tyče. 

V 50. letech 20. století začala značka spolupracovat s Tonim Sailerem, slavným alpským lyžařem, který v roce 1956 získal s doplňky Komperdell první místo na olympijských hrách v Cortině d'Ampezzo. Tato skutečnost významně přispívá k ještě většímu rozvoji značky a řadí ji mezi lídry v oblasti lyžařského vybavení.  

Společnost Komperdell si v průběhu let získala jméno díky nadčasovým objevům. V 90. letech 20. století představila společnost Komperdell jako první na světě extrémně pevné a lehké modely trekingových a lyžařských holí z karbonu a titanalu. Tyto materiály se při výrobě tyčí používají dodnes. Tyto průlomové objevy přímo ovlivnily pověst společnosti, kterou dnes můžeme hrdě označit za jednu z nejlepších sportovních značek.  

Od té doby značka neustále vytváří trendy a razí nové cesty v designu trekingových a lyžařských holí. Společnost nabízí také sněžnice, lyžařské chrániče a rukavice. S výrobky od společnosti Komperdell se můžete vybavit praktickými doplňky na sjezdovku. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget