Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

JOYINME

Joy in me

Joy in me je polská značka specializující se na výrobu jógového oblečení, podložek a dalších doplňků, které zlepšují cvičení jógy. Tým Joy in me tvoří lidé, pro které je cvičení body&mind životním stylem. Společnost spolupracuje s mnoha školami jógy, se kterými vytváří praktické workshopy. Díky týmu odborníků a jogínů vyrábí značka vysoce kvalitní doplňky a oblečení, které jogínům zajišťují pohodlí při cvičení. 

Oblečení s podpisem Joy in me je nadčasové a vydrží léta. Značka nesleduje pomíjivé trendy, a proto navrhuje oblečení v tlumených a elegantních barvách a ergonomických střizích. Tým Joy in me ví, jak důležitá je kvalita zpracování. Z tohoto důvodu vyvíjí moderní technologie (např. tkaninu ease™), které zvyšují výkonnost oblečení a zajišťují jeho maximální pohodlí, prodyšnost a dokonalé přizpůsobení postavě jogína. Navíc materiály použité k výrobě výrobků Joy in me pocházejí z etických zdrojů. Při výrobě doplňků se používá dřevo s certifikací FSC® a oblečení je vyrobeno v souladu s normami OEKO-TEX®. 

Pro Joy jsou ve mně nesmírně důležité také otázky životního prostředí. Značka usiluje o úplné vyloučení plastů, a proto jsou všechny její výrobky baleny do biologicky rozložitelných sáčků a kartonových krabic s estetickými potisky vyrobenými na bázi vody a rostlin. Oblečení a doplňky na jógu Joy in me jsou zárukou vysoké kvality a nadčasového stylu. S výrobky této značky budou spokojeni jak začátečníci, tak pokročilí jogíni, pro které neexistuje den bez krátkého cvičení jógy.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget