Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Hornit

Hornit je britská značka, která byla uvedena na trh v roce 2012. Založil ji Tom de Pelet, nadšenec do triatlonu Ironman, který chtěl vytvořit inovativní cyklistické doplňky zvyšující bezpečnost jízdy.

Zásady, na kterých společnost Hornit vybudovala svou pověst, jsou inovace, bezpečnost a vášeň pro jízdní kola. Značka je známá po celém světě jako výrobce vysoce kvalitních jízdních kol, cyklistických přileb, zvonků, osvětlení a dalších doplňků pro jízdní kola. Hornit se hrdě pyšní svým prvním výrobkem uvedeným na trh, nejhlasitějším zvonkem na kolo na světě dB140, který se stal symbolem závazku značky k průkopnickým řešením.

Díky svému zakladateli Tomu de Peletovi společnost nejen vytváří produkty, které odpovídají skutečným potřebám cyklistů, ale také přispívá k utváření cyklistické kultury. Hornit není jen značka - je to filozofie, jejímž cílem je umožnit každému bezpečné a vzrušující cyklistické dobrodružství.

Značka Hornit je symbolem spojení lásky ke sportu, zájmu o bezpečnost a inovace. Aktivity této značky jsou důkazem, že jízda na kole může být nejen příjemná, ale především bezpečná.

Rozbalit popis Sbalit popis