Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

GLADIATOR

Gladiator je značka založená v roce 2009, která se specializuje na výrobu prken a pontonů pro vodní sporty, jako je SUP. Společnost od samého počátku dbá na to, aby ve svých výrobcích používala kombinaci nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Pozornost věnovaná každému detailu a vysoké výrobní standardy otevřely značce dveře k tomu, aby se stala jedním z největších výrobců nezbytného příslušenství pro vodní sporty. 

Společnost při výrobě používá moderní konstrukční techniky a technologická řešení, která výrazně zvyšují kvalitu výrobků. SUP desky Gladiator používají mimo jiné systém MSL, který spočívá ve svařování vrstev materiálu namísto jejich lepení, což desce dodává odolnost.  

Na začátku roku 2020 zavedla rozdělení svých výrobků do dvou základních produktových řad. První je Light s deskami pro začátečníky a druhá Elite se specializovaným vybavením pro profesionály. Prkna z nejvyšší řady využívají inovativní technologii Woven Dropstitch, která zvyšuje stabilitu a zajišťuje dobrou tuhost prkna. 

Výrobky podepsané značkou Gladiator používají tisíce spokojených uživatelů po celém světě. Široká nabídka výrobce zahrnuje veškeré specializované vybavení potřebné pro zahájení dobrodružství s extrémními vodními sporty. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget