• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

FishDryPack

Výrobky: 14

View as

FishDryPack je značka, která je součástí zavedené společnosti Fish Skateboards, jež se od roku 2011 specializuje na plastové a dřevěné skateboardy. V roce 2016 značka v reakci na potřeby aktivních lidí vytvořila svůj první batoh, který měl být jedinečný a odlišný od ostatních na trhu. Prioritou značky bylo poskytnout spolehlivou ochranu před povětrnostními vlivy. Batohy měly chránit obsah před vodou, špínou, prachem, pískem a dalšími vnějšími vlivy.

FishDryPack nabízí nepromokavé, odolné a pohodlné batohy, které jsou zcela vodotěsné a díky inovativní technologii spojování materiálů mohou dokonce plavat. Ergonomické výztuhy zad a tvarované výztuhy zajišťují, že batoh lze pohodlně nosit dlouhé hodiny, a to i na náročných expedicích. Batohy Duffle využívají stejnou vyspělou technologii jako nepromokavé batohy a zaručují spolehlivou ochranu vašich zavazadel i v těch nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.

Výrobky FishDryPack® jsou nejen účinné a funkční, ale také mimořádně estetické. Široká škála barev našich nepromokavých vaků, batohů a ledvinek jistě osloví jak ty, kteří oceňují originalitu, tak ty, kteří dávají přednost minimalistickému stylu. Batohy této značky jsou ideální pro horské výpravy nebo vodní sporty, ale také pro každodenní situace, jako je škola nebo cesta do práce na kole.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget