Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Dare2Tri

Dare2Tri je jedinečný výrobce triatlonového oblečení a doplňků ze srdce Nizozemska, který se zrodil z vášně pro tento sport a odhodlání neustále se zlepšovat. Tato proslulá značka, vedená zakladatelem a triatlonovým veteránem Alexem de Boerem, je symbolem neutuchajících ambicí a houževnatosti, které jsou základem každého sportovce.

Alex de Boer, duchovní otec značky, je nejen podnikatel, ale především sportovec, který absolvoval prestižní závod Hawaii Ironman, dva další závody Ironman a 16 triatlonů po celém světě. Byl to on, kdo se z neuhasitelné vášně pro triatlon nejprve ujal distribuce neoprenů Ironman, než se rozhodl udělat další rozhodující krok - vytvořit vlastní značku.

Dare2Tri je výsledkem kombinace Alexových sportovních zkušeností a hlubokých zkušeností s designem. Díky osobním zkušenostem, pochopení potřeb sportovců a prvotřídním technologiím vytváří Alex produkty, které jsou nejen inovativní, ale především přizpůsobené specifickým požadavkům triatlonu.

Značka Dare2Tri znamená inovace, vytrvalost a dokonalost - hodnoty, které jsou základem každého triatlonu. Pro Dare2Tri není triatlon jen sport, ale životní styl, a každý výrobek je vytvořen tak, aby pomáhal sportovcům dosáhnout jejich cílů, ať už jsou na jakékoliv úrovni.

Ve společnosti Dare2Tri není triatlonové oblečení a doplňky pouhým výrobkem - jsou výrazem vášně pro tento sport a snahy o dokonalost. Se značkou Dare2Tri má každý sportovec možnost nejen odvážit se triatlonu, ale především odvážit se být nejlepší.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget