• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Burley

Výrobky: 16

View as
 1. Burley Jogger Kit Double black BU-960138
  3 579,00 Kč
  3 158,00 Kč
  OS

  1

 2. Sada dvoukolového kočárku Burley BU-960140
  2 737,00 Kč
  2 527,00 Kč
  OS

  1

Americká společnost Burley je celosvětovým výrobcem přívěsů na jízdní kola a dětských sedaček. V průběhu let se značka významně rozvíjela a neustále rozšiřovala oblast své působnosti, čímž zdokonalovala své výrobky. Proto byly všechny přívěsy a dětské sedačky Burley vyvinuty s důrazem na detail a jsou vybaveny pohodlnými sedadly, tónovanými bočními okny, moskytiérami a reflexními prvky, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti při jízdě po setmění.  

Mezi nejoblíbenější produkty značky patří funkční, odolné a lehké přívěsy na kolo Burley Bee, Encore, D'lite a Honey Bee, které rychle obsadily trh a získaly si uznání mnoha jezdců po celém světě. Vyznačují se vynikajícím zpracováním. Používají také odolné tkaniny, které jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození. Přívěsy navíc minimalizují pocit otřesů při jízdě po nerovném terénu. 

V průběhu své činnosti začala značka distribuovat své výrobky na mnoha zahraničních trzích, včetně těch evropských. Nabídka značky Burley je velmi široká, takže si zde vyberou jak začátečníci, kteří hledají základní přívěs na kolo, tak pokročilí uživatelé, pro které je důležité multifunkční zařízení splňující vysoké standardy. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget