Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Burley

Americká společnost Burley je celosvětovým výrobcem přívěsů na jízdní kola a dětských sedaček. V průběhu let se značka významně rozvíjela a neustále rozšiřovala oblast své působnosti, čímž zdokonalovala své výrobky. Proto byly všechny přívěsy a dětské sedačky Burley vyvinuty s důrazem na detail a jsou vybaveny pohodlnými sedadly, tónovanými bočními okny, moskytiérami a reflexními prvky, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti při jízdě po setmění.  

Mezi nejoblíbenější produkty značky patří funkční, odolné a lehké přívěsy na kolo Burley Bee, Encore, D'lite a Honey Bee, které rychle obsadily trh a získaly si uznání mnoha jezdců po celém světě. Vyznačují se vynikajícím zpracováním. Používají také odolné tkaniny, které jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození. Přívěsy navíc minimalizují pocit otřesů při jízdě po nerovném terénu. 

V průběhu své činnosti začala značka distribuovat své výrobky na mnoha zahraničních trzích, včetně těch evropských. Nabídka značky Burley je velmi široká, takže si zde vyberou jak začátečníci, kteří hledají základní přívěs na kolo, tak pokročilí uživatelé, pro které je důležité multifunkční zařízení splňující vysoké standardy. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget