Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Stojany a podpěry na kapry

Stojany na kapry a pruty od Sportano.cz nabízejí

Kaprařské stativy na Sportano.cz jsou výrobky pečlivě vybrané odborníky v oblasti lovu kaprů. Výrobky světových značek uspokojí potřeby začátečníků i pokročilých rybářských nadšenců a široká nabídka obchodu vám umožní vybrat si to správné vybavení podle vašich požadavků. 

Typy stojanů na kapry: nejoblíbenější modely

Mezi stojany jsou i modely, které svou funkčností splní očekávání i těch nejnáročnějších rybářů. U nás si můžete vybrat pevné stojany renomovaných světových značek, jako jsou Prologic, Carp Spirit nebo JRC

Stojany na tyče poskytují stabilní oporu pro tyče bez ohledu na typ podkladu, na kterém jsou umístěny. Existují dva typy stojanů: výše zmíněné stojany na pruty, které jsou stabilní na čtyřech nohách, jako je například kaprový stojan Mikado, a stativy se třemi opěrnými body. Ty jsou nejúčinnější na velmi nerovném a svažitém terénu. Oba typy mají špičaté nohy, takže je lze stabilně postavit. 

Kaprový stojan - 3 pruty

Stojany na tři pruty jsou pro profesionální rybáře nezbytnou součástí vybavení. Při výběru stojanu na tři pruty se vyplatí ujistit se, že jeho konstrukce je stabilní a odolná, jako je například známý kaprový stojan Anaconda. Kromě toho bychom neměli zapomínat, že stojan na kapry lze použít pro 2, 3 nebo dokonce 4 pruty. 

Stojan na kapry z nerezové oceli

Správný kaprový stojan je stabilní a snadno se nastavuje na mnoha úrovních. Materiál, z něhož je vyroben, by měl být rovněž odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a zvýšené vlhkosti v rybářských revírech. Pokud hledáte stativ, který tyto požadavky splňuje, jistě vás zaujme stojan na kapry z nerezové oceli. 

Užitečné příslušenství pro stojany na kapry

V nabídce Sportano.cz najdete mnoho kvalitního příslušenství pro lov kaprů, včetně stojanů na kapry. Tyto stojany jsou doplněny bzučáky a držáky. Každý z nich by měl být vybrán individuálně podle potřeb rybáře. Existuje mnoho typů příslušenství, které se vyrábí z různých materiálů. 

Buzz bar

Pruty Buzz dostupné na Sportano.cz byly vybrány odborníky v oblasti rybaření. Jedná se o prvky, které patří ke konstrukci stojanu nebo které lze ke stojanu připojit. Umožňují montáž několika držáků a v nich prutů nebo indikátorů záběru. Než se rozhodnete koupit bzučák, měli byste se ujistit, že jej objednaný stativ nemá ve své výbavě. 

Rukojeti

Pokročilí i začínající rybáři najdou v nabídce Sportano.cz příslušenství šité na míru jejich potřebám. Mezi držáky pro kaprařské stojany najdete odolné klasické podpěry, upínací podpěry, podpěry z plastu nebo pruty šetrné ke gumě. I extrémně nároční rybáři si najdou podporu, která splní jejich požadavky. 

Pomocí nabídky Sportano.cz můžete rozšířit nebo doplnit svou sadu pro lov kaprů. Výrobky vybrané odborníky se stanou nedílnou součástí vašeho vybavení. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget