• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch
Ironman

Připojujeme se k Ironmanovi v Polsku!

Ironman

Sdílíme společné hodnoty s IRONMAN®. IRONMAN® je největší série triatlonových závodů na světě, která se koná ve více než 50 zemích. Každoročně 300 000 sportovců ze 180 zemí světa posouvá tento sport na vyšší úroveň a dokazuje, že nic není nemožné. V roce 2023 se v Polsku uskuteční tři závody s licencí World Triathlon Corporation - Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, Enea IRONMAN Gdynia se Sprint Triathlon Gdynia powered by Sportano a Enea IRONMAN® 70.3® Poznań.

Seznamte se s nabídkou špičkových triatlonových značek a vstupte do vyšší dimenze tohoto sportu. Dejte lajk našemu profilu, sledujte události, mimořádné akce a soutěže související s triatlonovými závody.
Podívejte se, co jsme pro vás připravili!

 

Razem z nami...


Doporučované značky

New Balance

Plavání

Zdolejte plaveckou etapu s výrobky renomovaných značek 2XU, Dare2Tri nebo Orca. Vybírejte z triatlonových neoprénů, plaveckých brýlí a bójek a dosáhněte tak uspokojivých výsledků. 

Jízdní kola

Zvyšte závodní tempo na kole od renomovaných výrobců triatlonového vybavení, jako jsou Cipollini, Basso nebo Orbea. Prohlédněte si také vybraný sortiment oblečení, obuvi a cyklistických přileb a pořiďte si nezbytné vybavení na jednom místě. 

Běh

Doběhněte do cíle nepřekonáni díky přesně padnoucím běžeckým botám a funkčnímu běžeckému oblečení. Objevte kolekci spolehlivých triatlonových běžeckých bot od špičkových značek On Running, Saucony nebo HUUB.

Triatlonové oblečení

Při závodech dbejte na pohodlí při pohybu. Vyberte si triatlonové oblečení špičkové kvality od značek HUUB, Orca a mnoha dalších renomovaných značek, které jsou k dispozici na Sportano.cz. 

Triatlonové doplňky

Dbejte na svou formu, ale také na své pohodlí při závodech Ironman. Doplňte si potřebné vybavení triatlonovými doplňky - hodinkami, batohy, ručníky a mnoha dalšími produkty od špičkových triatlonových značek HUUB, TYR nebo Garmin.


Závody Ironman - kde startujeme?