• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

BASSO

Výrobky: 5

View as

Italská společnost Basso byla založena v 70. letech minulého století a patří k největším výrobcům cyklistického vybavení a příslušenství na světě. Basso je rodinná značka založená třemi bratry. Nejstarší z nich - Marino - byl mistrem světa a dosáhl uspokojivých výsledků v cyklistických závodech Grand Tour, zatímco nejmladší - Alcido - je mechanikem specialistou a zároveň vášnivým cyklistou. Z této živé lásky k cyklistice se zrodila rodinná značka Basso. 

Od samého počátku své existence se společnost zaměřovala na neustálé zdokonalování svých výrobků a vývoj nových designů, které v průběhu let stanovily standardy ve výrobě jednotlivých doplňků pro jízdní kola. Značka odebírá materiály pouze od ověřených dodavatelů, díky čemuž si při výběru výrobků Basil můžete být jisti, že jsou v nejvyšší možné kvalitě. Již v 90. letech 20. století začala společnost vyrábět hliníkové a karbonové rámy jízdních kol, které jsou dnes etalonem v jejich výrobě. 

Výrobce Basso věnuje při navrhování pozornost každému detailu výrobku, což je důležité pro potěšení a radost z každé jízdy na kole. Kromě toho věnuje Basso pozornost také estetice a svým výrobkům propůjčuje jedinečný design, který kombinuje italskou eleganci se sportovními nápady. 

Rozbalit popis Sbalit popis