Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Boxerské rukavice

Boxerské rukavice: nutnost pro trenéry bojových sportů

Boxerské rukavice jsou rozhodně nejdůležitější součástí vybavení každého fanouška tohoto druhu bojového sportu. Jsou nepostradatelné pro každého - začátečníka, který začíná s tréninkem, i profesionálního boxera, který se účastní soutěží. Sportano nabízí boxerské rukavice nejvyšší kvality pouze od špičkových světových značek, jako jsou adidas, Bushido, Everlast, Ground Game nebo SKLZ.  

Jak si mám zvolit velikost boxerských rukavic?

Účinné údery vyžadují dokonalou přesnost, a to je možné pouze se správnými boxerskými rukavicemi. Musí být mimořádně pevné a odolné a musí se přizpůsobit tvaru ruky.   

Velikost boxerské rukavice se určuje podle její hmotnosti, která se udává v uncích (OZ). Nejlehčí modely rukavic s hmotností v rozmezí 6-8 OZ jsou určeny pro děti a ženy. Dámy a junioři, kteří pravidelně trénují, si časem vyberou těžší rukavice o hmotnosti 10-12 oz. Muži a profesionálové naopak sáhnou po boxerských rukavicích velikosti 14 OZ nebo těžších, pokud mají větší ruce.   

Boxerské rukavice se liší také typem zapínání. Nejoblíbenějším zapínáním je suchý zip. To umožňuje rychlé a především samostatné navlékání a svlékání rukavic. Profesionálové často volí boxerské rukavice se šněrováním, které však vyžadují pomoc další osoby při jejich nasazování. Díky tomuto systému zapínání rukavice dokonale padnou do ruky během dlouhého zápasu nebo intenzivního tréninku.   

Trvanlivost a pohodlí boxerských rukavic závisí také na materiálech, ze kterých jsou vyrobeny. Nejlepší modely jsou vyrobeny z přírodní kůže nebo ze špičkové kůže a syntetických materiálů. Mnoho špičkových boxerských rukavic má také síťované vložky, které zajišťují dostatečné větrání.   

Nejlepší boxerské rukavice známých značek 

Abyste zajistili, že každý trénink proběhne na nejvyšší úrovni, vyplatí se vybavit se těmi nejkvalitnějšími boxerskými rukavicemi od známých a renomovaných značek. Rukavice Everlast jsou mezi profesionálními boxery velmi oblíbené. Modely tohoto výrobce jsou kombinací klasiky a moderny. Jsou vyrobeny z kvalitní kůže nebo moderních syntetických materiálů, často se speciálními prodyšnými vložkami na dlani. Jsou nadčasovou ikonou boxerského stylu s laserem vyrytými detaily na pěsti nebo legendárním logem Everlast na manžetě.   

Za pozornost stojí také boxerské rukavice Bushido z přírodní kůže, vrstvené polstrování a dvojitý systém suchých zipů. Speciální typ pěny zajišťuje vynikající tlumení nárazů a inovativní systém DBX Wrist Protect zaručuje dodatečné zpevnění zápěstí během cvičení a ochranu před zraněním.  

Sportano nabízí širokou škálu boxerských rukavic různých velikostí pro začátečníky i profesionály. 

Rozbalit popis Sbalit popis