• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Syrovátkové proteinové hydrolyzáty, WPH

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Proteinové hydrolyzáty na Sportano.cz

Chcete si zajistit správné množství bílkovin ve stravě? Využijte širokou nabídku proteinových hydrolyzátů, které pro vás pečlivě připravil tým společnosti Sportano. Nabídka zahrnuje syrovátkové bílkoviny nejvyšší kvality a rostlinné bílkovinné hydrolyzáty. Proteinové doplňky jsou vynikajícím způsobem, jak doplnit bílkoviny, které jsou pro všechny aktivní lidi nezbytné. Vybírejte výrobky od nejlepších výrobců, kteří kladou důraz na kvalitu, jako je například Nutrend

Co je proteinový hydrolyzát?

Aktivní lidé mají vyšší potřebu bílkovin. Proteinový hydrolyzát je ideální způsob, jak dodat tělu všechny esenciální aminokyseliny. Dostatečný příjem bílkovin je důležitý zejména pro osoby provozující silové a vytrvalostní sporty. Díky pokročilému technologickému procesu je proteinový hydrolyzát nejlepší formou proteinového doplňku. Jeho bohatý aminokyselinový profil zajišťuje lepší a rychlejší regeneraci po intenzivním tréninku. Proteinový hydrolyzát mohou používat začátečníci i pokročilí sportovci.  

Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny

Pokud chcete dodávat syrovátkový protein v nejlepší formě, zvolte hydrolyzát. Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny se vyrábí pomocí moderní technologie, a proto splňuje nejvyšší požadavky. Nutrend Hydro Whey je jedinečný doplněk stravy, který byl vytvořen pro všechny aktivní lidi. Hydrolyzát poskytuje všechny esenciální aminokyseliny potřebné pro budování svalové hmoty a regeneraci po tréninku. Nutrend protein je obohacen o aminokyselinu l-arginin, která podporuje transport složek v organismu a má ochranný účinek na oběhový systém. Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny se vyznačuje nejrychlejší vstřebatelností, takže je ideálním zdrojem aminokyselin po tréninku.  

Hydrolyzovaný rostlinný protein

Sportovci na veganské stravě mohou využít široký výběr hydrolyzátů rostlinných bílkovin, které jsme připravili na Sportano.cz. Pečlivě vybrané izoláty a rostlinné proteinové doplňky od špičkových výrobců, jako je Nutrend, poskytují bílkoviny nejvyšší kvality. Hydrolyzáty rostlinných bílkovin se vyrábějí ze směsi až pěti rostlinných zdrojů, takže si můžete být jisti, že dostáváte všechny esenciální aminokyseliny včetně BCAA. Hydrolyzáty rostlinných bílkovin neobsahují laktózu, takže jsou bezpečné pro osoby s nesnášenlivostí tohoto mléčného cukru. Díky nízkému obsahu cukru a tuku jsou rostlinné bílkoviny ideální pro všechny sportovce, zejména při redukční dietě.  

Nejlepší proteinové hydrolyzáty v řadě Sportano

Připravili jsme nejlepší výběr proteinových hydrolyzátů pro všechny sportovce: začátečníky i pokročilé. Obohaťte svůj jídelníček o bílkoviny z toho nejlepšího zdroje. Proteinový hydrolyzát dodá nejrychleji všechny esenciální aminokyseliny, které jsou tak důležité ve stravě každého aktivního člověka. Vyberte si svou oblíbenou příchuť z mnoha, které jsou v nabídce internetového obchodu Sportano.cz. Whey Nutrend Hydro s vanilkovou příchutí bude ideálním doplňkem potréninkového koktejlu, který vám dodá energii a potřebné bílkoviny. Pro výživnou snídani použijte Whey Nutrend Hydro s jahodovou příchutí, díky použité instantní formě se protein dokonale rozpustí.  
Výběrem proteinového hydrolyzátu ve Sportanu si můžete být jisti, že obdržíte výrobek nejvyšší kvality od renomovaných výrobců. Využijte bezplatné doručení od 150 PLN a bezpečné online platební metody. 

Rozbalit popis Sbalit popis