Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cyklistické ledvinky a kapsičky

Ledvinky na kolo - spolehlivé modely ve sportovním obchodě Sportano 

Milovníci cyklistiky jistě vědí, že správné příslušenství pro pohodlnou jízdu na jednokolce je nezbytné. Ledvinka na kolo se hodí, když chcete převážet drobné vybavení a nezbytné věci. Kromě toho máte vždy po ruce to, co potřebujete, protože ledvinku můžete nosit různými způsoby a přizpůsobit model svým potřebám. Sportano.cz nabízí odolné a funkční cyklistické ledvinky od značek Thule, Acepac, EVOC, FOX a Camelbak. Vybavíme vás modelem se zásobníkem nebo bez něj a také ledvinami různých objemů.  

Cyklistická ledvinka - spolehlivé řešení nejen pro cyklistiku 

Ledvinka na kolo je vynikající náhradou batohu, je mnohem pohodlnější a nepřekáží při pohybu. Kromě toho lze ledvinku nosit různými způsoby v závislosti na zvoleném střihu. Cyklistickou ledvinku lze nosit na bocích nebo v pase, ale při jízdě výrazně omezuje pohyb, takže lepším řešením je nosit model na zádech. Vyznačují se malou kapacitou, takže si s sebou na cestu můžete vzít jen to, co potřebujete.  

Cyklistické ledvinky jsou vhodné nejen pro jízdu na kole, ale jsou to dostatečně univerzální modely, které lze použít i při jiných outdoorových aktivitách nebo pro každodenní nošení. Modely s držákem na láhev nebo cyklistickou ledvinkou s rezervoárem jsou již specializovanějšími výrobky a jsou určeny pro terénní cyklistiku a delší cyklistické trasy.  

Výběr správné ledvinky na kolo - základní informace 

Při výběru cyklistické ledvinky věnujte pozornost materiálu konstrukce, který by měl být nejlépe vyroben z technických materiálů, jako je polyester. Tím je zajištěna vysoká trvanlivost a odolnost proti mechanickému poškození. Nepromokavé tkaniny jsou dalším bonusem, protože ledvinka nenasákne vodu při jízdě v nepříznivých podmínkách. Přizpůsobte si také objem výrobku, kdy v našem obchodě Sportano nabízíme cyklistické ledvinky s objemem od 0,5 do 5 litrů. Systém upevnění a nastavení obvodu usnadní přizpůsobení modelu cyklistovi a zároveň ovlivní rychlé nasazování a sundávání výrobku. Funkční kapsy s přihrádkami vám umožní optimálně umístit věci na správná místa uvnitř ledvinky. 

Oblíbeným modelem je cyklistická ledvinka s rezervoárem, tj. speciální nádoba na vodu s možností vyvedení hadičky, takže můžete pít tekutinu bez zastavení nebo sesednutí z kola.  

Které značky nabízejí kvalitní cyklistické ledviny? 

Pokud hledáte profesionální model, cyklistická ledvinka FOX je ideální pro krátké i delší trasy - s různou kapacitou. Je vyrobena z polyesterové tkaniny 600D ripstop, která se vyznačuje vysokou odolností. Cyklistická ledvinka Camelbak je naopak vybavena rezervoárem a reflexními prvky a je vyrobena z odolných síťovaných materiálů. Nastavitelný popruh umožňuje správné přizpůsobení. V nabídce najdete také cyklistické ledvinky EVOC, Thule a Acepac v různých kapacitách i s nádrží.  

Náš profesionální zákaznický servis vám pomůže vybrat ten správný model ledvinky na kolo, a pokud vybraný model nesplní vaše očekávání, můžete jej do 30 dnů vrátit. 

Rozbalit popis Sbalit popis