Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Vzduchové cyklotrenažéry

Vzduchová kola - vyberte si spolehlivý model v internetovém obchodě Sportano 

Airbike neboli vzduchové stacionární kolo je zařízení poháněné vzduchem - ventilátorem v přední části. Airbike se používá v crossfitu a také v intervalovém tréninku, zlepšuje kondici, tělesnou kapacitu a umožňuje spalovat tělesný tuk. Ve sportovním obchodě Sportano.pl najdete vysoce kvalitní nafukovací kola od osvědčených výrobců, jako jsou např. Schwinn, Spokey nebo TOORX. Vyberte si správný model zařízení podle svých potřeb, aby byl každý trénink nejen efektivní, ale také pohodlný. 

Provoz a rozdíly - proč si vybrat vzduchové kolo? 

Air bike, jinak známý jako airbike, je kombinací několika dalších zařízení: veslovacího trenažéru, stacionárního kola a orbitreku. Pohyb se uskutečňuje prostřednictvím rukou a nohou, které jsou poháněny ventilátorem v přední části zařízení. Samotná konstrukce zařízení je jednoduchá, protože je založena na několika komponentech - cirkulátoru vzduchu, sedle kola, pedálech a rukojetích. Pokročilejší modely jsou vybaveny ovládacími panely s displejem pro sledování tréninkových parametrů. Odpor vzduchu není nic jiného než práce rukou a nohou, a čím rychleji otáčíte pedály, tím větší je odpor. V závislosti na zvoleném modelu se obvykle používá řetěz nebo řemen.

Při tréninku na airbiku se procvičují spodní i horní svaly, takže můžete dosáhnout uspokojivých výsledků tréninku v krátkém čase. Airbike se skvěle hodí na rozcvičení před silovým tréninkem, kardio tréninkem nebo intervaly. 

Jak si vybrat správný airbike? 

Konstrukce vzduchového kola umožňuje efektivní trénink bez ohledu na úroveň vaší fyzické zdatnosti. Trénink na tomto stroji je vhodný jak pro začínající sportovce, tak pro pokročilé. Kromě toho se vyznačuje jednoduchým ovládáním, kdy k uvedení zařízení do pohybu stačí pouze šlapat a pohybovat rukama. Airbike je obvykle vybaven řetězovým pohonem, ložisky a axiálním kolem, což zaručuje odolnost a nízkou hmotnost zařízení, kdy zařízení obvykle váží do 50 kilogramů. 

Při výběru vzduchového rotopedu věnujte pozornost rozměrům stroje, abyste mohli zařízení umístit na pohodlné místo v místnosti. Kromě toho přizpůsobte kolo maximálnímu zatížení uživatele a zkontrolujte, zda je vybaveno ovládacím panelem nebo počítačem. 

Vzduchová kola - na které značky se vyplatí vsadit? 

V nabídce sportovního obchodu Sportano.pl naleznete vysoce kvalitní nafukovací kola značky Schwinn, které jsou vybaveny plynulým nastavením odporu, což poskytuje možnost nastavení libovolné intenzity tréninku. Některé modely mají ovládací panel s displejem pro sledování tréninkových parametrů, jako je rychlost, kalorie, otáčky za minutu, puls nebo čas. Na druhou stranu, vzduchové kolo Spokey je vybaven technologií AIR POWER, což znamená, že s větší rychlostí a silou se zvyšuje odpor generovaný vzduchem, který vzniká v oběhovém čerpadle. Kromě toho má kolo tréninkové programy a přehledný displej pro sledování funkcí. Ve Sportanu nabízíme také značkové kolo TOORX s kontrolním panelem (čas, vzdálenost, rychlost, puls, otáčky a WATT), držáky na příslušenství, ergonomické sedlo a pneumatický odporový systém s 12 pádly. 

Rozbalit popis Sbalit popis