• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Gely a energetické koncentráty

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Energetické gely v obchodě Sportano

V kategorii gelů najdete široký výběr energetických gelů od špičkových výrobců, jako jsou SiS, Squeezy a Nutrend. Vyberte si svou oblíbenou příchuť gelu, který vám v mžiku dodá pořádnou dávku energie a elektrolytů.  

Energetické gely - kdy je použít?

Energetické gely obsahují koncentrovanou porci energie, která vám pohodlně umožní podávat lepší výkony, zejména během intenzivního tréninku. Squeezy Energy Gel je vynikající produkt, který obsahuje desetkrát více draslíku než standardní gely, takže umožňuje efektivně doplnit elektrolyty, které se ztrácejí během náročného vytrvalostního tréninku. Energetický gel Nutrend Carbosnack poskytuje sacharidy ze dvou zdrojů, což zajišťuje postupné uvolňování energie, a přídavek beta-alaninu, cholinu a vitaminu B3 dokonale ovlivňuje energetický metabolismus a zvyšuje vytrvalost sportovce, proto jsou energetické gely Nutrend často využívány běžci během tréninku a při intenzivních závodech.  

Energetické gely pro běžce

Beta Fuel Gel od prvotřídního výrobce SiS obsahuje speciálně vyvinuté sacharidové složení s optimálním poměrem maltodextrinu a fruktózy, což z něj činí ideální produkt pro všechny vytrvalostní sportovce a aktivní lidi, kteří potřebují rychle vstřebatelnou energii. Energetický gel Nutrend Endurosnack v praktické tubě obsahuje isomaltulózu ve speciální formě Palatinose™, která zajišťuje postupné uvolňování energie, a proto je ideálním gelem pro podporu sportovců na dlouhé vzdálenosti.  

Energetické gely pro cyklisty 

Při silovém a vytrvalostním tréninku různé intenzity je SiS Turbo + Gel vynikajícím způsobem doplnění energie. Inovativní přídavek kofeinu, beta-alaninu a L-karnitinu zvyšuje vytrvalost při intenzivním cvičení a účinně podporuje metabolismus. Během náročných úseků do kopce cyklisty ideálně podpoří izotonický gel SiS GO, který poskytuje nezbytné elektrolyty a dokonale asimilované sacharidy.  

Nejlepší energetické gely 

Ve společnosti Sportano jsme pro vás připravili největší výběr energetických gelů, které účinně doplňují chybějící energii a zajišťují lepší výkon. Gely od renomovaných společností Nutrend, Squeezy a SiS jsou bez ohledu na úroveň pokročilosti určeny pro každého sportovce. V nabídce je mnoho příchutí, například Squeezy s příchutí pomeranče, Nutrend Carbosnack ve formě praktického sáčku s příchutí borůvek a Nutrend Endurosnack s příchutí hořkého citronu, který je ideální alternativou ke standardním příchutím.  

Vyberte si svůj oblíbený produkt z nabídky internetového obchodu Sportano.cz a použijte bezpečné formy platby

Rozbalit popis Sbalit popis