Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Nafukovací vířivky

Nafukovací vířivky - vyberte si dokonalý model v obchodě Sportano 

Nafukovací vířivka je ideální volbou, pokud si chcete dopřát maximální pocit relaxace a odpočinku, aniž byste museli opustit dům. Díky své konstrukci lze vířivku využívat jak na zahradě, tak na terase. Na trhu jsou k dispozici modely různých velikostí, takže můžete velikost přizpůsobit místu, kam chcete vířivku umístit, a také počtu osob, které ji budou používat. Nafukovací vířivka je skvělou alternativou ke klasickým modelům a díky použitým technologiím nezabírá mnoho místa a je stále odolná a použitelná. V našem obchodě Sportano najdete vysoce kvalitní vířivky renomovaných značek. Vyberte si ten správný výrobek pro maximální pohodlí a relaxaci.  

Zahradní, osvětlené nebo čtvercové - typy nafukovacích vířivek 

Mezi nafukovacími vířivkami existuje několik typů: osvětlené nafukovací vířivky, čtvercové nafukovací vířivky nebo zahradní nafukovací vířivky. Moderní modely vířivek mohou mít různé tvary, a to nejen kulaté, ale i čtvercové, takže je může používat mnohem větší počet osob. Některé modely jsou vybaveny LED podsvícením, které z vířivky dělá dekorativní prvek. Nejčastější možností je nafukovací vířivka na zahradě, ale některé modely jsou dostatečně univerzální, aby je bylo možné umístit i na terasu.  

Stojí za to vědět, že nafukovací vířivka není méně funkční než klasická, protože má obvykle další funkce nebo dokonce ovládací panely pro nastavení parametrů, jako je teplota, podsvícení nebo úroveň vodní masáže. Navíc se díky své konstrukci mnohem lépe skladují a také přemisťují na libovolné místo.  

Jak vybrat správnou nafukovací vířivku? 

Domácí nafukovací vířivka je vyrobena z velmi odolného materiálu, obvykle z PVC, a samotná konstrukce je obvykle vyztužena rámem a pláštěm. Vířivka je odolná proti poškození, tlaku vody a lidí a vyznačuje se stabilitou. Hrany vířivky jsou navrženy tak, aby se při používání nepoškodily, a jsou prakticky podobné klasickým. Kromě toho jsou náklady na pořízení a provoz domácí vířivky výrazně nižší a součástí vířivky je veškeré potřebné příslušenství a vybavení pro pohodlné používání. K udržení správné čistoty stačí filtrační čerpadlo a čisticí prostředky.  

Při výběru nafukovací vířivky přizpůsobte velikost modelu prostoru, kde má být umístěna, a počtu osob, které ji budou používat. Vyhledejte také možnost s bublinkami nebo vodními tryskami. V prvním případě mohou být stěny vířivky opatřeny speciálními vzduchovými tryskami, kterými se pohybují mikrobublinky. Vířivka s vodními tryskami je naopak možností pro ty, kteří hledají model s možností masáže zaměřené na konkrétní části těla.  

Velikost nafukovací vířivky - 2,4 nebo 6 osob? 

Při rozhodování o výběru správného modelu domácí vířivky je třeba přizpůsobit její velikost tomu, kolik místa máte na zahradě nebo terase, a také počtu osob. Nafukovací vířivka pro 2 osoby je určena pro menší prostor, zatímco nafukovací vířivka pro 4 osoby nebo nafukovací vířivka pro 6 osob je určena pro více osob a větší prostory. Pokud to prostor dovoluje, vyplatí se zvolit vířivku větších rozměrů, protože její používání bude mnohem pohodlnější.  

Nafukovací vířivka - jakou značku vybrat? 

V našem sportovním obchodě Sportano.cz najdete vysoce kvalitní nafukovací vířivku Bestway vybavenou technologií DuraPlus™, což je odolná třívrstvá síťovina z polyesteru a PVC. Díky vnitřní struktuře je vířivka stabilní a neztrácí svůj tvar bez ohledu na množství vody. Na druhou stranu použitý roztok, například dávkovač ChemConnect™, umožňuje udržovat vodu čistou a stačí do něj umístit příslušné chlorové tablety. Navíc možnost AirJet™ umožňuje maximální pocit relaxace a odpočinku stisknutím tlačítka na ovládacím panelu. Systém vypouští teplý vzduch, který vytváří vodní bubliny.  

Využijte náš profesionální zákaznický servis, který vám pomůže vybrat tu správnou nafukovací vířivku. Pokud konkrétní model nesplňuje vaše očekávání, můžete výrobek vrátit až do 30 dnů! 

Rozbalit popis Sbalit popis