• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Badmintonové sestavy

Výrobky: 20

View as
 1. Talbot-Torro Kompaktní badmintonový set 970992
  1 737,00 Kč
  1 316,00 Kč
  OS

  1

Badmintonové sety - najděte si ten správný ve sportovním obchodě Sportano

Kategorie Badmintonové sety na Sportano.cz je místem, kde najdete vše, co potřebujete pro úspěšnou hru. Sady badmintonových raket a raket na raketoplán, které jsou k dispozici v našem obchodě, byly vybrány zkušenými odborníky. Vybírají pouze vysoce kvalitní prověřené vybavení od nejlepších značek na trhu. Vyplatí se vybírat rakety pro badminton nejvyšší třídy, protože výrazně ovlivňují komfort zápasů. Badmintonové sety Sportano vám budou sloužit dlouhá léta. Vyberte si své vybavení ještě dnes! 

Badmintonový set - z čeho se skládá?

Badmintonový set se může skládat z různých částí, ale jeho základními prvky jsou rakety a šipky. Některé rozvinutější sady navíc obsahují také badmintonové sítě se sloupky a dalšími prvky potřebnými k montáži. Badmintonové sady obvykle obsahují dvě rakety, ale ve Sportanu si můžete koupit i rodinné sady pro čtyři osoby. Nabízíme badmintonové sady s raketami kulatého tvaru i s raketami ve tvaru slzy. Vybavení si zde najdou jak začátečníci, tak pokročilí hráči. Přenosná sada je ideální volbou pro cesty na dovolenou nebo hry na zahradě. Ve Sportanu najdete badmintonový set přesně na míru vašim požadavkům, díky kterému se zdokonalíte ve svých dovednostech a skvěle se pobavíte. 

Badmintonový set - jak vybrat ten správný?

Při výběru badmintonového setu zvažte především to, k jakému účelu bude sloužit a jaké komponenty budete potřebovat. Pokud máte možnost využívat kurt ve sportovní hale nebo venku, stačí si koupit badmintonovou sadu pouze s raketami. Pokud však chcete hrát soutěže na vlastní zahradě nebo na dovolené, zvažte koupi badmintonové sady se sítí. Důležití jsou také uživatelé badmintonových raket. Sady určené pro dospělé jsou vybaveny větší sítí a raketami. Badmintonová sada pro děti se naopak skládá z lehkých raket a až dvakrát větší sítě. 

Jednotlivé modely badmintonových raket v sadách se liší účelem a specifikací, aby vyhovovaly uživatelům na různých úrovních dovedností. Badmintonové sety jsou nejčastěji určeny pro začátečníky, ale nejen pro ně. Za pozornost stojí také šipky připevněné k raketám. Pro amatérskou hru jsou nejlepší ty ze syntetických materiálů. 

Ve Sportanu najdete badmintonové sety pro všechny úrovně - děti i dospělé. Nabízíme produkty od výrobců, jako jsou Victor, Wilson a Talbot-Torro. Některé sady obsahují pruhy pro vyznačení čar kurtu, které lze připevnit k zemi pomocí kolíků. Mezi další patří kuželové značky pro vyznačení hranic a krytů zařízení. Ty jsou skvělou volbou, pokud nemáte přístup k profesionálnímu hřišti s nakreslenými čarami. Podívejte se na nabídku Sportano a vyberte si badmintonovou sadu, která dokonale vyhovuje vašim potřebám. Pokud máte jakékoli dotazy, členové našeho týmu rádi rozptýlí vaše pochybnosti - neváhejte nás kontaktovat! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget