• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Bushido

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru
Bushido

Bushido je polská sportovní značka s více než 20 lety zkušeností, která se specializuje na výrobu vybavení pro bojové sporty, crossfit a domácí trénink. Postupem času se společnost rychle rozrůstala a začala své výrobky distribuovat i do zahraničí, včetně České republiky a Slovenska.  

Značka nabízí příslušenství, jako jsou boxovací pytle, tréninkové štíty, reflexní hrušky, matrace, figuríny, vesty a mnoho dalších produktů potřebných při sparingu. Navíc má obchod také produkty pro funkční crossfitový trénink. Díky tomu si praktické doplňky Bushido mohou pořídit jak běžní návštěvníci posiloven, tak i boxeři a další závodníci v bojových sportech. Kromě toho společnost nabízí také specializované oblečení z nejkvalitnějších kompresních materiálů. Oblečení využívá inovativní technologie, jako je tkanina DBS MoreDry, která zaručuje odvod vlhkosti, a systém ActivCLIMA™, který zajišťuje správnou úroveň ventilace. 

Než se všechny výrobky Bushido dostanou do prodeje, jsou podrobeny různým typům testů, které prověřují jejich odolnost a účinnost, díky čemuž zákazníci dostávají pouze vybrané příslušenství, které splňuje nejvyšší standardy. Dobrým potvrzením kvality vybavení nabízeného značkou jsou četné spolupráce s profesionálními sportovci, jako je polský bojovník MMA Borys Mańkowski, který při svých trénincích používá vybavení značky Bushido. Široká nabídka společnosti zahrnuje specializované a vysoce kvalitní produkty pro začínající i pokročilé boxery a kulturisty.  

Rozbalit popis Sbalit popis