Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Potápěčské šnorchly

Šnorchly v nabídce sportovního obchodu Sportano.cz

Zajímáte se o potápění nebo jste začátečník s vášní pro šnorchlování? V našem obchodě Sportano najdete profesionální produkty a vybavení, které vám umožní zažít úžasné zážitky pod vodní hladinou. V našem sortimentu najdete šnorchly, se kterými se můžete bezpečně potápět a objevovat nová místa za každé situace. Zde najdete vše, co potřebujete pro svou oblíbenou fyzickou aktivitu. 

Nákup šnorchlu: na co se zaměřit?

Než se rozhodnete koupit ten správný šnorchl, věnujte pozornost několika důležitým prvkům, jako je účel, konstrukce a typy vybavení. To vám pomůže vybrat profesionální a bezpečné potápěčské vybavení.  

Zamýšlené použití šnorchlu

Šnorchl vám umožní volně dýchat při plavání ve vodě, aniž byste se museli vynořit. Nejčastěji se používá při potápění s apnoe nebo při plavání na vodní hladině, lidově nazývaném šnorchlování. Tento typ vybavení je vhodný pro lidi, kteří s potápěním teprve začínají, protože šnorchl je obvykle připevněn k masce. Profesionálové naopak používají šnorchl spíše pro rekreační kontakt s vodou.  

Konstrukce šnorchlu 

Šnorchl se skládá ze tří částí: náustku, dýchací trubice a upevňovacího pásu. Některé profesionální modely mají také ventil pro odvedení vody po vynoření a horní pojistku, která zabraňuje jejímu vniknutí během ponoru. Mezi šnorchly se zaměřte na verzi Hyperdry MAX vybavení TUSA. Jedná se o moderní technologii, která udržuje šnorchl během ponoru suchý. Speciální systém uzavírá ventil a chrání jej před zaplavením.  

Typy šnorchlů 

Mezi mnoha modely šnorchlů existuje několik typů: trubice s otevřeným otvorem, s ventilem, s horní pojistkou nebo smíšené (s ventilem a horní pojistkou). Rozhodně se vyplatí vsadit na vybavení s přídavným pláštěm, abyste se mohli bezpečně potápět pod vodou. Při výběru šnorchlu věnujte pozornost délce prvku, optimálně by měla být 30-35 cm. Tvar náustku je zase třeba volit individuálně, existují však dva typy tohoto prvku. První z nich by se měl udržovat ve stoličkách, zatímco druhý by se měl udržovat na zubech a patře. Mezi modely tohoto vybavení si můžete všimnout také šnorchlu s ventilem, který umožňuje rychlé odstranění vody ze šnorchlu po vynoření

Pokud hledáte ten správný kousek, v našem obchodě Sportano najdete šnorchl, který vás ochrání za všech podmínek. 

Nejlepší šnorchly profesionálních značek

Potápění nebo šnorchlování vyžaduje mnoho cviku, abyste se v něm zdokonalili. Na začátku si vyberte vybavení, které vám usnadní plavání a pohyb pod vodou, zejména v hlubších oblastech. Ve Sportanu najdete velký výběr profesionálního šnorchlovacího vybavení známých značek. Díky nám můžete začít nebo pokračovat ve svém dobrodružství s vodními sporty

Pokud si nejste jisti, jaké vybavení si koupit, využijte náš profesionální zákaznický servis - pomůžeme vám vybrat produkty, které potřebujete, podle vašich dovedností a úrovně znalostí. V obchodě Sportano.cz nakoupíte rychle a pohodlně s možností snadného vrácení zboží až do 30 dnů! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget