Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

TUSA

TUSA

Tusa je japonská značka působící na trhu od roku 1952, která patří ke světové špičce ve výrobě specializovaných potápěčských doplňků, jako jsou masky, šnorchly, ploutve a neoprenové boty. Vývoj moderních technologických řešení je základem činnosti výrobce Tusa. Díky tomu se společnost výrazně rozvinula a výrobky označené její značkou lze nalézt na mnoha zahraničních trzích. Značka má své výrobní pobočky mimo jiné v Německu, USA, Nizozemsku a Austrálii.  

V průběhu let společnost Tusa vyvinula vlastní výrobní systémy, díky nimž dosáhla vysokého úspěchu a stala se celosvětovým výrobcem vybavení určeného pro potápěče. Průlomovým okamžikem pro společnost bylo uvedení potápěčské masky vyrobené z chirurgického silikonu. Současně se značka zaměřila na vývoj specializované produktové řady určené pro ženy, která používá bílý silikon.  

Všechny výrobky Tusa se vyznačují nejvyšší kvalitou, odolností a jsou vyrobeny s důrazem na detail. Každý výrobek prochází před uvedením na trh testy, které důkladně prověřují jeho vlastnosti a ověřují jeho bezpečné používání. Značce byl rovněž udělen certifikát ISO 9001, který potvrzuje dodržování etických standardů výroby. Společnost používá ve svém příslušenství inovativní technologie, jako je například technologie Freedom, která je zodpovědná za dokonalé přilnutí masky k obličeji potápěče, ForcElast používaný v ploutvích pro zvýšení jejich výkonu a Tri-Mix, což je rám masky, který zvyšuje její odolnost. 

Rozbalit popis Sbalit popis